Küçüklüğümüzde en çok sevdiğimiz, unutulmaz filmler hangileri?

Detayı anlatmama gerek yok sanırım ankette kısa özet geçeçeğim

• Altarın oğlu Tarkan
    6% (2)19% (5)12% (7)Oy Ver
  • Battal Gazi Fatihin Fedayisi
    6% (2)11% (3)8% (5)Oy Ver
  • Baba yarısı acıalrın çocuğu Emrahın amcası Nuri Alço
    6% (2)0% (0)3% (2)Oy Ver
  • Kış günlerinde çıkan Evde tekbaşına filmi
    67% (22)33% (9)52% (31)Oy Ver
  • Polis akademisi filmi
    15% (5)37% (10)25% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
japon unutulmaz çizgi film karakteri Tusu Pasa diy çizgi film vardı abimle her sabah uyanır izlerdik
Titanic diye film vardı orta okulda iken bütün kızlar izlemişti ben hala izlemedim leonardo de capri adlı oyuncuyu sevimsiz bulduğum için ama bir ara eski günlerin hatırına izleyeceğim
Bizimkiler adlı bir dizide vardı onuda çok sevmezdim ama şimdiki dizilere bakıyorum da ne kadar değerli yapıtların öldüğü bir değişimden gelmişiz

0|0
17|29

En İyi Kız Görüşü

• Hiç aklımdan çıkmıyor o filmler ne kadar çok sevmiştim. Büyüyünce de tekrar tekrar izlemiştim :))

Evde Tek Başına

102 Dalmaçyalı

Polis Akademisi

Harry Potter

E.T

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Evde tek başına ne güzeldi be. Hem keşke oralarda yaşasam derdim. O noel günlerinde o yılbaşı ağaçları o güzel evler karlar muhteşemdi. Kışın birde bir film cıkardı yılbaşında. Adam çocugunun sevdiği superkahraman kılığına falan girerdi çok güzeldi. eski filmler çok güzeldi. birde bebek firardayı unutmayalım. Çok tatlı veletti. izlerken her saniye oyyyy derdim.. :)

1|0
    0|0
    • Bebek Firardayı unutmuşum ya :)) Siz yazınca aklıma geldi :)

• o hırsızları ne zaman görsem her izlediğimde tavuk gibi tüylü yanık başına gülerim :D

• polis akademisi ve evde tek başına

0|1
    0|0
  • Evde Tek Başına

101 Dalmaçyalı

Bebek Firarda

0|0
    0|0
  • kemal sunalı nasıl unutursun :'(

0|0
    0|0
    • unutulur muyum hiç yazmaya kalsam Sadri Alışık Ferdi Tayfur Banu Alkan Müjde Ar hiç bitmez ankete sığmaz genel olarak yazdım

• 0|0
    0|0
  • The lion king

0|0
    0|0
  • ankettekilerin hepsi :)

0|0
    0|0
  • Dizi Sıdıka :D

0|0
    0|0
  • merdiven altındakiler.korku filmi

0|0
    0|0
  • evde tek başına bayılırdım

0|0
    0|0
  • Filim demiyelim ama dizi vardi adi Sihirli Annem di :D bayilirdim o diziye

0|0
    0|0
  • Evde Tek Başına.

0|0
    0|0
  • Küçüklüğümde sabahın 5inde kalkar TV'deki tüm Türk filmlerini izlerdim =)

0|0
    0|0
    • bende erkenden kalkardım küçükken ilk işim kanal d star gibi kanalları açıp fred çakmaktaş ile transformerslerin o zamanalr çizgi filmdi henüz bunalrı kaçırmazdım tom jerry hp eleştirirdim ama her seferinde izlerdim

• :) işin garip tarafı kendimi o filmin içinde sanırdım.

• Evde tek başına haha ne izlerdim ya her izleyişimde de ilk defa izliyomuş gibi heyecanlanırdım :D:DD

0|0
    0|0
    • Evet süper bir seri ya :D

Polis Akademisi ve Evde tek başına hala oturup izleyebilirim :D

• o zaman türk filmleri saçma dedikten sonra,normal hayatında türk adını kötüleyen recep ivedik tarzı yaşayan türk erkeği yoktu,yabancı filmler güzelse hak ediyorduk o filmleri izlemeyi,EVDE TEK BAŞINA,BEBEK FİRARDA,GODZİLLA,MATRİX,ANACONDA(J.LOPEZ'İN),VAN DAMME,JACKİE CHAN,RAMBO,TERMİNATÖR hey gidi günler

• Bende her izlediğimde küçüklüğümden kalma güzel şeyleri hatırlardım hala kış veya bayram akşamlarında çıkar

• Polis akedemisi, bebek firarda, evde tek başına:)

0|0
    0|0
  • Jumanji

Addams ailesi

Beter böcek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• o zaman türk filmleri saçma dedikten sonra,normal hayatında türk adını kötüleyen recep ivedik tarzı yaşayan türk erkeği yoktu,yabancı filmler güzelse hak ediyorduk o filmleri izlemeyi,

EVDE TEK BAŞINA,BEBEK FİRARDA,POLİS AKADEMİSİ (dün akşam vardı),GODZİLLA,MATRİX,ANACONDA(J.LOPEZ'İN),samsuna taşınırken 15 sene önce istanbuldan almıştık sony 'nin video izlediğimiz cihazı vardı 72 EKRAN TV'de almıştık VAN DAMME,JACKİE CHAN,RAMBO,TERMİNATÖR hey gidi günler,tabi KEMAL SUNAL,ŞENER ŞEN bunlar büyük ustalar

0|0
    0|0
  • chuck norris filmlerine bayılırdım ama maalesef artık ne çekiliyorlar ne de yayınlanıyorlar... link

0|0
    0|0
  • F şıkkı hepsi diyorum

0|0
    0|0
  • Kış günlerinde çıkan Evde tekbaşına filmi

0|0
    0|0
  • Altarın oğlu Tarkan

0|0
    0|0
  • tarkanı tercih ederim, kurgusu daha iyi ev battal gaziye göre daha gerçekçi.

0|0
    0|0
  • 1970-2006 yıllarında olan diziler ve filmler mükemmeldi herşey doğaldı...2007 yılarından sonra öpüşmeler felan çok abartıldı diziden iğrendimmmm

0|0
    0|0
  • 70 lerin en meşur amerikan dizisi küçük ev benim küçüklüğmde bunlar varkı şimdiki nesil bişey bilmiyo

0|0
    0|0
    • küçük evi bilmiyor olmamız hiçbirşey bilmiyoruz anlamına mı geliyor :) sizin neslin çoğuda pc, telefon kullanmayı bilmiyor asıl siz hiç birşey bilmiyorsunuz, sevgiler saygılar

• bir az şeylerle yaşamayı öğrendik biz ufak şeylerle mutlu olmayı biliyoduk ama şimdiki nesil pc başında net kesildiği znm onlar için hayat duruyo ama bizde böyle değildi biz dışarıda oyun oynardık farkımız bu ben yeni nesili kötülemiyorum şartlar öyle yaptı

• kökler de vrdı çok güzeldi kökler ki ben ilk defa sinop da normal bir uyduda bilinmeyen bir kanal var orda gördüm kökleri annem anlatıyordu ona gösterdim şaşırdı,ŞİMDİ İSE HER Y AŞTA 20 YAŞ ALTI çocuklara bile yabancı marka telefonlar,pc tabletler alınıp şimartılıyor,yurtdışında kilerde böyle

• tarkan gümüş eğer

battla gazi

Hababm sınıfı

baykamber

polis akedemisi

0|0
    0|0
  • cehennem silahı serisi full :D

0|0
    0|0
  • B şıkkı ama fedayi değil fedai olacak o.

0|0
    0|0
  • titanic izlenmez mi ya at kendini denizede kurtul..

0|0
    0|0
  • kızıl baron vardı çok severdim.. ( red baron )

0|0
    0|0
  • Hayalet Babam filmi beni çok etkilemişti.O filmi izledikten sonra günlerce kanalları arardım acaba yine çıkacak mı diye çıksa da izlesem diye.

0|0
    0|0
  • Çocukluğumuzun filmi dizisi

A Takımı

link

0|0
    0|0
  • Titanic yine de izlenir o sevimsize rağmen ve evet bence de çok itici

0|0
    0|0
  • Evde tekbaşına :P

0|0