İstanbul sizin için ne ifade ediyor?

bana göre istanbul sabah vakti simit ve martılar.. boğaz.. yeniköy istinye tarabya sahilleridir.

0|0
18|21

En İyi Kız Görüşü

• kalabalık, renk, güzellik, trafik, ses, huzur, manzara, karmaşa, stres, koşturmaca, yorgunluk, deniz, eğlence ve vazgeçilmezlik

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Kız kulesi, kadıköy

0|0
    0|0
  • İstanbulda yaşayacağım hiç aklıma gelmezdi..16 yıldır burada yaşıyorum hala ilginç geliyor..İstanbulda yaşadığımı boğaz köprüsünden geçerken ve çıldırtan trafikte hissediyorum en çok ..

0|0
    0|0
  • Hem yarabandım, hem yaram.

0|0
    0|0
  • Deniz...

0|0
    0|0
  • istanbul candir...ama bazen cok yoruyor be!

0|0
    0|0
  • Kargaşa

0|0
    0|0
  • öldüren bir zehir,

böyle ise bu şehir,

istanbul olmaz olsun...

link

0|0
    0|0
  • Istanbul'un bende çok degisik izleri var. Ebru Gundes'in "kaçak" sarkisindaki gibi,

Bir daha bu yollari ayni hevesle yurur muyum? diyorum...

0|0
    0|0
  • boş kalabalık

0|1
    0|0
  • Biz bu dedigini pazar sabahlarI sevgilmle beraber yaprz genelde =)

1|0
    0|1
  • Sevdigimin oldugu şehir

0|0
    0|0
  • hem nefret ediyorum hem de seviyorum.iki zıt duyguyu yaşatıyor.

0|0
    0|0
  • Gezcen, tozcan memleketine geri döncen.

0|0
    0|0
  • boş anılar

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey. Sevemedim.

0|0
    0|0
  • Çok güzel bir şehir .

0|0
    0|0
  • çok özlüyorum :( müthiş bir şehirr

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 21

• ilk akla gelen boğaz..

0|0
    0|0
  • Doğup büyüdüğüm yer .

0|0
    0|0
  • 2|1
    0|0
  • İstanbul artık bana hiçbirşey ifade etmiyor. Doğduğum büyüdüğüm şehirden nefret ediyorum. Dönmek istemiyorum. Heryer kalabalık, heryer keşmekeş. Heryer pislik, heryer rezalet. Vaktinin çoğu trafikte geçiyor. Biryerden biryere gitmek ölüm. Başka birşehirde hayat kurmak istiyorum kendime... Kalabalık olmasın yeterki...

0|0
    0|0
  • Beyaz ellerini bir çift martıya benzetip koklayarak öptüğüm kadınların gülüşü; göğüsleri arasındaki sıcak süt kokusudur..

ve ayrı kaldığımızda, feryat-figan bağrımı yumruklayan esmer güzeli bir dişidir.. İstanbul..

link

0|0
    0|0
  • Ümraniye, çamlıca gözleme, üsküdar ah ulan ah Ne Günlerdi

0|0
    0|0
  • Benim için İstanbul; keşfedilecek tarihi mekanlarıyla İstiklal Caddesi,mütkiş kıyısıyla,çarşılarıyla Ortaköy,camilerin güzel silueti,Boğazın engin suları,koskoca bir geçmiş,koskoca bir eski başkent,tarihi yarımada Eminönü,turistik Sultanahmet,ara sokaklar demek..

0|0
    0|0
  • yaz aylarında gezilecek bir yer olmak ve diğer zamanlar iş için gelip gittiğim bir yer dışında bişe ifade etmiyor.

0|0
    0|0
  • anarşizm, yani her şey serbest ne istersen herşey elinin altında

0|0
    0|0
  • doğum günümü =)

0|0
    0|0
  • Istanbul deyince aklıma insanlardan başka bir şey gelmiyor. Nereye gitsen sıra kuyruk bankaya git sıra bekle hastaneye git sıra bekle trafikte çilesini saymıyorum bile.

0|0
    0|0
  • Saat 3 ten sonra ortaköydeydim yegenle..wofle,nargile,tavla,çay keyfinden sonra..bu soru gelirse offff istanbul offff denir...

0|0
    0|0
  • Benim için istanbul üzüntü, ızdırap, kazanamadan kaybedilen bir aşk öyküsü...

1|0
    0|0
  • Trafik, kalabalık, hava kirliliği ve deniz

0|0
    0|0
  • kaşar bir sevgili.

0|0
    0|0
  • eskiden daha çok severdim

0|0
    0|0
  • su gibi birşey

0|0
    0|0
  • oturdugum icin söylemiyorum istanbul demek beşiktaş demek. bide kalender cok güzel

0|0
    0|0
  • Kargaşa trafik kapkaç

0|0
    0|0
  • dünyanın en güzel şehri

0|0
    0|0
  • Kurtlar vadisi'ni

0|0
    0|0
Yükleniyor...