• Sor
  • Bence

Dans mı spor mu bayan vücudu için daha iyidir?

Çocukluğumdan beri doktorlar vücudumdaki kaş oranının yetersiz olduğunu söylüyor nerdeyse 1 yıl kadar salsa kurşuna gittim vücudun şekillenmesine gerçekten yardımcı oluyor ama hala kaslarım yetersizmiş spora gitmemi söylediler ama ben sporla vücudumun erkeksi olacağını düşünüyorum çünkü zaten zayıfım ve dans etmeyi çok seviyorum hatta geliştirirsem uzmanlaşmak bile istiyorum kasları çalıştıran daha iyi bir dans varmıdır acaba sporun yerini tutacak

Güncellemeler:
eksileri ben vermedim buarada++++ cevaplayan herkese:)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 9

• Boy kilon kaç?

• 1,68 - 52

• Kuşkusuz Dans. Tavsiye ise şu çeşit çeşit dans denemelisin...

• zumba öğren ve ilerlet derim gerisini boşver ...

• Spor her zaman iyi gelir Dans da bir tür spor olarak algılayabiliriz ama normal spor yaparsak vucut sıkılaşır ve daha iyi olur bence...

• plates yap ideal bayan vucudunu elde edersin

• Düşünüyorum aslında plates olabilir

• Öncekileri Göster
    • Aslında tek başına güzel bir vucut meselesi değil kas yapmam gerekliymiş ama ben aynı zamanda daha kıvrımlı kalmak istiyorum

• platesle vucunun bütün bölgelerini çalıştırabilmen mümkün crunch ise karın bölgeni çalıştırcak koşu ise formda kalman iyi bir bacağa sahip olman ve kalçalarını göstercek ama ağırlık altına girmende olabilir ama çok fazla yapmana gerek yok die düşünüyorum

• dans daha iyi

• dans olsun..

• Kendini nasıl görmek istiyorsan öyle kala bilirsin bence.

• Aslında pek görüntüyle ilgili değil durum hala kaslarım yetersiz ama görüntüye kalsa dans etmek isterim çünkü kıvrım veriyor vucuda

• spora git. aerobik veya hafif badi çalış.

• bir arkadaşım sırtın erkek gibi olur dedi bodyle o yüzden korkuyorum

• sırt çalışmazsın, badi en iyi kas yapma sporudur.

Kızlar Ne Diyor 10

• Spor yapmanı öneririrm.

• dans bence

• aynı sorun bendede var.maalesef ki her dr spor diyor.ben yüzmeye gidiyorum hadi sende gel çok eğlenceli :)

• yüzmeye bayılırım zaten geliyorummmm :)

• Sporla vücudun erkeksi olmaz dengeli yapman lazım... Senin salonda neyi nasıl yaptığına bağlı... Biraz fit, kaslı görünmenin kimseye yararı yok bence...

• sen dans etmeye devam et seni tutan mı var :) aynı zamanda spor yapabilirsin yüzmeyi kesinlikle öneririm kas yapmaz ama kasları da güçlendirir

• Spor

• erkek gibi mi sen bayan teniscileri voleybolcuları görmedin galiba senin fotondaki vücuda bin basarız :) erkeksi fizik dediğin spor futbol basketbol dur genelleme yapma .danstan daha çok enerji harcarsın ve kaslarını sıkılaştırır

• Kavga etmiyoruz yada vucud yarıştırmıyoruz sakin olabilirsin ...Benim kastettiğim bodybuilding'di zaten neysee...

• konu sporcu yada spor olduğunda sakin olamıyorum ;)

• tabiki spor. illa kilo verceksin ya da rocky gibi olcaksın demiyorum ama ağrlık ile uzun kaslara çalışırsan kuğu gibi olursun ;) bn çalışyrm tam kuğu olamadık ama ördek mördek idare ediyoruz işte :D

• Kilo veremeye çalışmıyorum zayıfım bile ama kas lazım :)

• yok zaten işinin ehli biri yol gösterirse kilo vermezsin sadece şekillenirsin ;)

• Erkeksi olmaz merak etme. Bu ciddi bir durumsa spor yap. Benim de kas oranım az çıkmıştı ama ben çok takmadım:)

• Basta ciddi oldugunu söylediler cok sık hastalanıyodum kansızlık da var bende sonra dansla biraz arttı kas oranım ama yinede yeterli değilmiş

• Hmm iyi bari dansın artırması. Hem ona devam et hem de yüzme, pilates gibi sporlar yap bence. Yapamıyorsan her gün biraz ağırlık falan çalış.

• bilmemm

Yükleniyor...