Atv'deki izdivaç programından bir kadına aşık oldum ama cesaretim yok gitmeye...

ne ypabilirim gitsem bir turlu gitmesem bi turlu ?

Güncellemeler:
cıddı soyluyorum lutfen alay etmdn cevap verelım
ya red edılırsem orda oyle kalakalırım buyuk rısk gıtmek
link

burdakı kız :((

0|0
24|12

En İyi Kız Görüşü

• Git canem arkanda kooooğoooskoca kızlarsoruyor.gom var :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Sarı olan mı bu Masum olan mı?

0|0
    0|0
    • şaka yaptım gencler :D :D güncelleme yapamıyorum tek tek yazıyorum hepinize küfür etmek yok lütfen :D :D

• admin tanıdıkları olan war :D kim bu die sorarlar cıkar admız sonra ugras dur :D :D

• Yok be herkes espriyi anlar

• Git , Evlenirsen sana xperle altın alıp yollarız:)

0|0
    0|0
  • git ama bize de selam yolla :)

0|0
    0|0
  • Şansını dene.Şahidiniz ben olayım.:)

0|0
    0|0
  • git ve bize el salla

0|0
    0|0
  • Gitmeyecek gibisin o kadar olumsuzsunki ...

0|0
    0|0
    • evet cünkü şakaydı :)

• Güncellemeyi unutmuşsun ..

• 3den fazlası yapılmıyor

• Şeker hatunmuş :)

0|0
    0|0
  • bence git katil derim, sonuçta elektrik almak gerek, seni gormden olmazki bu isler, elini çabuk tutmazsan kiz elden gider haberin olsun:))

0|0
    0|0
  • Kendine hic mi guvenmiyosun ya?bence denemelisin git derim.

0|0
    0|0
  • Bence katılmalısın. Denemekte fayda var. :D hadii hayırlısııııı.

0|0
    0|0
  • git ve gittiğin gün haber ver seyredelimm

0|0
    0|0
    • şaka yaptım gencler :D :D güncelleme yapamıyorum tek tek yazıyorum hepinize küfür etmek yok lütfen :D :D

• git git git git git git git git git git durma.

1|0
    0|0
  • git yaaa bizim arkadas deriz :D

0|0
    0|0
  • git çekincek bişey yok bunda.reddedilirsen başka taliplerini ararsın.

0|0
    0|0
  • Çıkınca haber ver bize el salla.

0|0
    0|0

• kim çok merak ettim

0|0
    0|0

• normal sartlarda bırını bulsan

0|0
    0|0

• Adi ney soylle bende bugun izledim bi Adam cikti allam gulmekten oldum bittim:d

0|0
    0|0

• ks cemaatine selamlarini gönder gittiginde.

0|0
    0|0

• Aşk engel tanımaz. :( Git.

0|0
    0|0
    • bize de el sallasin

• Rosa55 e kokulu öpücüklerimi yolluyorum desin :((((

• İzleyiciler bazende cıkanlar para alarak cıkıyorlar prgrama.Sahte oyundan ıbaret

0|0
    0|0

• dalga geçilicek konu mu len

0|0
    0|0
  • ben daha güzelimm behhhhh :d isin varsa sigortan ve arabanda varsa gel iste

0|0
    0|0
    • 5 evim var yeterlimi :D :D

• gidermisiiiiin küsümmm gittttt

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben bi türlü anlayamadım bu programlara takılanları hiç mi tanıdığı yok akrabası yok eş bulsun bence katılanlar tabi hepsi olmayabilir kendini yamama derdinde kadın geliyo kız geliyo 18 yaşındayım 1 çocuğum var ama imam nikahlıyım diyor hiç inandırıcı değil ( tabi hepsi öyle demiyorum )

0|0
    0|0
    • makara yaptım dostumya güncelleme yapamadğımdan yazamadım :D :D

• yok ya olabilir ama ben işin bu yönüyle baktım olaya

• haklısın bende olsam direk öyle derdim ilk :)

• ciddden?

0|0
    0|0
  • Olay onu ne kadar çok istediğinde saklı .. Riski göze alabilecek kadar hoşlandıysan durma git .. kaybedecek neyin var ?

0|0
    0|0
  • cesaretini kıran sebep ne peki ? neden cesaretin yok ? olmaz da arkadaşlar olmadı mı derler, ailene mi yakıştıramıyorsun, anne-baba mı kızar sebep ne ?

0|0
    0|0
    • güncelleme: eğer mesele buysa reddedildiğin vakit arkanı döner sütüdyodan çıkarsın. anlaşılan hakkaten sevmişin.

• ya hocam aşla şevki karıştırma aşk gözgöze geldiginde bir etkileşimle başlar sen tipine vurulup şevke kapılmış olmayasın

0|0
    0|0
    • maksun mu ? :D git yaaa işinmi yok senin onların derdi evlenmek felan degil sen inanıyonmu o kız koca bulamamış

• dostum şakaydı :)) evde kalmıs hee ilk tv arşivinden cıkan kızı koydum resimli olanı :D :D

• ben askımdan ölsem çıkmam oraya utanırım yav :D hayatta kızmı kalmadı oraya çıkcam diye sorarım kendime :) ama durum fenaysa sen git kardeş :)

0|0
    0|0
  • güncellemeye cevap: her zaman o risk vardır televizyonda olmasa o kızı görmeyecektin bu büyük bir avantaj ama e tabi reddedilirsen de bunu herkes görecek oda onun yan etkisi artık :)

0|0
    0|0
  • önce kendine sor gitmekle ne kazanırım gitmemekle ne kazanırım Risk budur.

0|0
    0|0
  • sen başta kaybediyorsun reddedilirsem naparım diye.hiç düşünme git .

0|0
    0|0
  • git benide götür.

0|0
    0|0
  • Tvden nasıl aşık oldun yahu neyse ara programı yardım ederler

0|0
    0|0
  • git git öyle gitmeden olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...