Sizce aşk ne zaman güzeldir ?

evet arkadaşlar herkes bir aşk yaşamıştır elbette sorarım size aşkı en çok hangi mevsimde seversiniz ? siz cevabınızı verin size gecenin güzel bir şarkısını dinleticem

Güncellemeler:
ben 2 yıl önce sevdiğimi kazada kaybettim ve o günden beri hiç sevgilim olmadı 3 gün sonra bayram ve ben her bayram olduğu gibi yine mezarına hediyesini götürücem işte benim tek yaram bu o günden beri çok değiştim kendimi resmen saldım saçlarım bile beyazladı onun için ben bunu dinliyorum link
amin arkadaşlar allah kimsenin başına versin benim yaşadıklarımı elinizdekilerin kıymetini bilin size bir kardeş tavsiyesi hayırlı akşamlar hepinize

0|0
14|8

En İyi Kız Görüşü

• Aşk kış mevsımınde güzeldir :)

Maksat beraber ısınalım :)

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• ne zaman aşık oluyorsan, odur senin ilkbaharın

0|1
    0|0
  • Herşey düzelcek eminol..şuan aynı durumda sevgilim ..şuan sevglim var onun 4yıl önce kazadan sevglisi öldü..ve çok değiştiğini filan anlttıı ozmna kadr sevglsi olmadı.. takiii ben karşısına çıkana kadar.. seninde hayatın yoluna gircektir.. toplanmaya bak .

0|1
    0|0
  • Üzüldüm sana arkadaşım :(

Allah sevdiklerimizin ölümünü göstermesin bize,ondan sonra istesende sevemezsin ki,sevsende aklına hep o gelir :(

0|1
    0|0
  • Bende 3 yıl önce yaşadığın şeyin aynısını yaşadım, ama hayattan kopmadım, sevmekten korkmadım. Böyle kabuğuna çekilme. Başın sağ olsun.

0|1
    0|0
  • Aşk mevsimin her günü yaşadığının her saniyesi güzeldir. Çünkü bu AŞKTIR

0|1
    0|0
  • off off kaybetmeden elımızdekılerın degerını bılmemız ıcın en ıyı orneksın abim :(

0|1
    0|0
  • Sonbahar ,halimin soyadı adı..

0|1
    0|0
  • Başın sağolsun.. Allah rahmet eylesin

0|1
    0|0
  • Karşılıklıysa güzeldir

0|1
    0|0
  • adına cok üzüldüm.. allah sabır versin.. birseyler yazacaktım ama gerek yok.. bir garip oldum resmen.s sevdiğin nur içinde yatsın..

0|1
    0|0
  • hiç ummadığn zamanda tanıştığn sevmem aslaa deyip sevdiğin engüzel aşktır

0|1
    0|0
  • Hayırlıysı ne zamansa o zamanı severim.. Başın sağolsun Allah sabır versin.Senin onun için bu dünyada yapacağın en güzel şey ona yasini şerifler okutmak ya da okumak dua etmek mezarını ziyarete gitmek olacak.

Peygamber efendimizin ''Kişi sevdiğiyle beraberdir'' diye bir hadisi var inşaallah cennette beraber olursunuz...

0|1
    0|0
  • Dört mevsim de güzeldir, yaşanan aşksa eğer.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kasımda aşk başkadır

0|1
    0|0
  • başın sağolsun kardeşim. :( üzüldüm. sevdiğinin avuçlarının içinden kayıp gitmesi çok acıdır. :(

aşkın zamanını hiç düşünmedim, aşkı yaşadığın her an güzeldir. ve o aşkı sevdiğinle yaşamak da ha da güzeldir. onunla olduğun zaman hayatttaki büütn kötülükleri unutur ve güzelliklere odaklanır.

0|0
    0|0
  • sonbaharda severim

0|1
    0|0
  • Evlenildiğinde ...

0|1
    0|0
  • hafta sonu

0|0
    0|0
  • Aşk kasımda güzeldir. Ayrılık ağustosta.

0|0
    0|0
  • Aşk karşılıklı olduğu zaman güzeldir ;)

0|0
    0|0
  • ilkbaharda

0|0
    0|0
Yükleniyor...