Keman kursuna gitmeyi düşünüyorum ama kararsızım sizce gitsemmi gitmesemmi ?

keman fiyatları nekadar biliyomusunuz ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle hayırlı akşamlar..Müziğe duyduğunuz bu ilgi çok hoş ancak öncelikle bu işi yapıp yapamayacağınızı öğrenin.Ben müzikle profesyonel olarak uğraşanlardanım.Daha açık söylemek gerekirse Neyzenim.Müzik kulağınızın olup olmadığını, yetenek seviyenizi bir profesyonel eşliğinde öğrenmenizi tavsiye ederim.Aksi takdirde eğer ciddi anlamda müzik kulağınız yoksa ve buna rağmen eğitime başlarsanız sizin için büyük yıkıma neden olup, sizi müzikten tamamen uzaklaştırabilir.Bunun sayısız örneğini gördüm maalesef.Kısaca; kendinizi öğrenin ilk olarak.Başarılar ve kolaylıklar dilerim..

0|0
    0|0
    • kulağım iyidir ama eller önemliymiş keman için öylemi gerçekten

• bide önemli olan ellerin yapısımı kabiliyetimi anlamadım ben

• müzik kulağın varsa sorun olmaz..çünkü aşağı yukarı her enstrümanda kullanılan uzvun karakteri, yapısı icra edeceğin türe ve benimseyeceğin ekole göre şekillenir.

Erkekler Ne Diyor 4

• link de fiyatları var. elbette gitmelisin.

0|0
    0|0
  • 100 tl ya da keman var , 10000tl ya da. kemana göre değişir. Başlangıçta çok iyi bir keman şart değil ama 100 tl lık kemanı da tavsiye etmem. Şöyle bir 500 tl yı gözden çıkarabilirsen kulak tırmalamayacak tınıda tuşesi düzgün akort kaçırmayan bir keman alabilirsin. Bu konuda sana yardımcı olabilirim , yeterki karar ver.

0|0
    0|0
    • eller önemliymiş önemli derken yapısımı kabiliyetimi onu biliyomusun

• Yapısı. Yani parmakların ince ve uzun olması avantajdır. Kabiliyet doğuştan var olan yetenektir.

• Keman iyidir.. Ama çalmış olmak için öğrenme.. Sevdiğin müzik tarzı olsun

0|0
    0|0
  • bak beyoğlu tünel de müzik çarışsı var oraya git tamam mı en uygun fiyatı oradan bulursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Keman çalmak kolay değil. Bir kaç ayda öğrenemezsin uzun süre sebat edeceksen başla. Keman 150 tl den başlar yukarı doğru 3000 tl ye doğru devam eder. ama 150 tl olan da kullanılabilir.

Özel dersler fazla tuzlu gelebilir ama belediye konservaturlarında 25 yaştan küçük olanlara ücretsiz ders veriyorlar

0|0
    0|0
  • Kardeşim kemancı ankaradan almıştı 560 Tl falan. kemana başlaman için ilk hoca ellerine bakmalı ona göre seçerler uygunsa başla

0|0
    0|0
    • hadi yaa ciddimisin hiç bilmiyodum bunu nasıl olması gerekiyomuş ellerin

• ozaman bende çalamam

• Hoca ile konuşmak iyi olur

Yükleniyor...