Kapat

Yeni arkadaş edinmek istiyorum.

arkadaşın nasıl edinildiğine önem verir misiniz? yani illa sınıftan mı tanınmalı,durduk yere tanışma olamaz mı?

arkadaşlarım var ama yeni arkadaşa sahip olmak istiyorum.nasıl tanışabilriim sizce,nerede tanışabilriim?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• hayır tabiki. ben facebooktan hatta burdan cok arkadaş edindim. arkadasmn arkadaslaryla filan da cok arkadas oldm. okuyosan okuldan olabilir. sınıf mecbur değil

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Okul içini kastediyorsun sanırım...

Okul içindeki arkadaşlıklar kendiliğinden gelişir. Hiç olmadı 2. dönemden sonra gerisi geliyor çünkü çevrendeki insanlar seni merak etmeye başlıyor...

Arkadaşsız kalmazsın umutsuz olma :)

cut.

1|0
    0|0
  • :) sadece çekinme özgüvenin olsun bir cafe de veya otobüste veya yolda gözgöze geldiğin biri gözlerini ayırmıyorsa git yanına hafif tebessümle çakmak iste veya yol tarifi sor o zaten gereğini yapar :)

1|0
    0|0
  • güzelsen ve otobüste metroda sokakta ya da herhangi bir yerde bana denk gelirsen al sana yeni arkadaş yılışırım anında :)

1|0
    0|0
  • Okuldan diğer arkadaşların vasıtasıyla ya da internetten facebook,twitter hatta burdan bile samimi arkadaşlar edinebilirsin

1|0
    0|0
  • link

gell bunu izle o zaman anlarsın diyorum sana

1|0
    0|0
  • Her heryerden tanısırsın sorumu bu şimdi güzelim özgüvenin varsa sıkıntı yok sokakta yanından geçen adamla bile tanısırsın yani.

1|0
    0|0
  • burdan tanışabilirsin mesela :)

0|0
    0|0
  • sen gelde hep okulda mı tanışıyorsun

0|0
    0|0
  • tamam tanışalım ozaman merhaba ben özer istanbuldan :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bir kursa giderek olabilir ya da spora

1|0
    0|0
  • tanışılır ohooo

wcden bile arkadaşlıklar çıkıyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...