Yeni arkadaş edinmek istiyorum.

arkadaşın nasıl edinildiğine önem verir misiniz? yani illa sınıftan mı tanınmalı,durduk yere tanışma olamaz mı?

arkadaşlarım var ama yeni arkadaşa sahip olmak istiyorum.nasıl tanışabilriim sizce,nerede tanışabilriim?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• hayır tabiki. ben facebooktan hatta burdan cok arkadaş edindim. arkadasmn arkadaslaryla filan da cok arkadas oldm. okuyosan okuldan olabilir. sınıf mecbur değil

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Okul içini kastediyorsun sanırım...

Okul içindeki arkadaşlıklar kendiliğinden gelişir. Hiç olmadı 2. dönemden sonra gerisi geliyor çünkü çevrendeki insanlar seni merak etmeye başlıyor...

Arkadaşsız kalmazsın umutsuz olma :)

cut.

1|0
    0|0
  • :) sadece çekinme özgüvenin olsun bir cafe de veya otobüste veya yolda gözgöze geldiğin biri gözlerini ayırmıyorsa git yanına hafif tebessümle çakmak iste veya yol tarifi sor o zaten gereğini yapar :)

1|0
    0|0
  • güzelsen ve otobüste metroda sokakta ya da herhangi bir yerde bana denk gelirsen al sana yeni arkadaş yılışırım anında :)

1|0
    0|0
  • Okuldan diğer arkadaşların vasıtasıyla ya da internetten facebook,twitter hatta burdan bile samimi arkadaşlar edinebilirsin

1|0
    0|0
  • link

gell bunu izle o zaman anlarsın diyorum sana

1|0
    0|0
  • Her heryerden tanısırsın sorumu bu şimdi güzelim özgüvenin varsa sıkıntı yok sokakta yanından geçen adamla bile tanısırsın yani.

1|0
    0|0
  • burdan tanışabilirsin mesela :)

0|0
    0|0
  • sen gelde hep okulda mı tanışıyorsun

0|0
    0|0
  • tamam tanışalım ozaman merhaba ben özer istanbuldan :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bir kursa giderek olabilir ya da spora

1|0
    0|0
  • tanışılır ohooo

wcden bile arkadaşlıklar çıkıyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...