Komünizm tehlikesi, komünizmin öldürdüğü milyonlar.. Sizin fikriniz nedir?

komunizm.com

Adnan oktar çok güzel bir site hazırlamış.fikirleriniz neler?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• adnan oktarı s*kim sana bişey olmasın...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Adnan oktar ı çok seviyorum öyle bir kankam olsun bide pipim yerinde olsun başka bişey istemem

1|0
    0|0
  • 1920lerde türkiyedede bir deneyimde bulundular,ama Osmanlı evladı bunu elinin tersiyle itti,

Adnan oktara gelirsek,adamda bilgi var,darvincilere güzel vuruyor.fakat bazı yanlış yönleri var.adam atatürkü çok seviyor.birde transparan kyafetli kızlar hiç uyuşmuyor.birkeresinde çarşaflı birisini çıkarmış ,yüzde iki kilo boya.olmaz hocam olmaz terrrrsss.

0|0
    0|0
  • şuan en çok ölüm nerde var? savaş nerde var? arap dünyasında... demek ki yanlış yere savaş açmış...bu adamı ciddeye alanda var demekki vah vahhh

0|0
    0|0
  • İstatistiksel olarak bakıldığında Komünizm nedeniyle ölen insan sayısının faşizm nedeniyle ölen insan sayısına göre çok daha yüksek olmasına karşın,

Bir de dinler nedeniyle ölen insanların sayısı ile karşılaştırmanın yararlı olacağını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Evet, tasarım olarak güzel bir site.

0|0
    0|0
  • +1 bu konuda haklı.5 puanı verdim.

0|0
    0|0
  • komünizmin öldürdüğü milyolarca müslüman türk kardeşimin anısına... link

0|0
    0|0
  • adnan oktar yalancının dini bilmeyen adamın teki onun hiç bir sözüne katılmam

0|0
    0|0
  • O mu hazırlamış kedicikleri mi?

0|0
    0|0
  • akıllı adam.darwinistleri öttürüyor D:D

0|0
    0|0
  • bkz : yobazlar.com

0|0
    0|0
  • Sayın Oktar hocamız bu yüzden iyi tutuldu.Hele bide kedicikleri var peluş...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yaa adam isimden kaybediyor :D

bozuk saat bile günde 2 kez doğruyu gösterir demişler .p

0|1
    0|0
  • Adnan oktar da adam yerine konuyor ya

0|0
    0|0
  • Komünizm tehlike değil Aydınlıktır.Bu arada sorun yanlış olmuş Faşizmin öldürdüğü milyonlar olacaktı sanırım .

0|1
    1|0
    • Pol Pot'ı tanıyor musun? Binlerce doktoru ve öğretmeni burjuva olmakla suçlayıp öldürdü

• komünizm 20 yıl önce bitti o şimdi savaş açıyor

0|0
    0|0
  • Adnan oktar'ı sevmem, ama güzel işler çıkarıyor arada.

0|0
    0|0
Yükleniyor...