Vınn kullanan var mı??:)

iyi akşamlar arkadaşlar.vınn alıcam ama fazla bir bilgim yok nasıl kullanılır ücreti ne kadardır diye. bilgisi olan yorum yaparsa sevinirim.. teşekkrler şimdiden :)

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• alma pişman olursun heryerde özellikle kapalı alanda süper cekmesini bekleme zamanı degil fiyat olarak modem sana 125 tl patlıyor faturalı alırsan seni 2 sene abone oluyorsun

paran varsa böyle kazık kazık fiyatları ödeyeceksen hemen git koş seni bekliyorlar :)

0|0
    0|0
    • lazımdı ama :)

• kötü bişey ama neyse :):)

• tembelleştiriyor insanı :)

Erkekler Ne Diyor 8

• gerçekten kullanman gerekmiyorsa alma bence. eğer akıllı telefonun varsa hatta kullanacaksan da alma. çünkü; tarifeler hemen hemen aynı, taahhütlü tarifeler dışında. üstelik bide modem parası vereceksin 100 lira filan. ne gerek var telefonuna net paketi al modem olarak kullan onu :)

0|0
    0|0
  • avea kullanıyorum 5 gbyte 30 TL

0|0
    0|0
    • ne kadara aldın peki

• para vermeden alınır mı hiç eminmsn :D

• bir yıllık taahüt yaparsan para vermiyosun bir ay sonra ilk aylık ödemen geliyor hatta ilk ay ben 27 TL ödemiştim

• turkcel al.ben ıkı tane avea bır tane turkcel kullandım.uc tane vın oldu sımdı telefnonun hot spotunu kullanıyoreum.avea cok kazık.hava atmak ıcın ıyı oluyor jet.jetım var dıyorum hayret edıyolar.hahaha

0|0
    0|0
  • link

sana sadece bunudiyorum

0|0
    0|0
  • Sakın Vınna bulaşmayın, çok yavaş ve pahalı bir bağlantı şekli... TTnet 3 G biraz daha iyi ..

0|0
    0|0
  • o kota bana 1 gün yetmez. ttnet al.

0|0
    0|0
    • 3 modem istiyo ttnet diye 3g modem yok hat çekmek istemiyo ne hangi ttnet ten bahsediyosunuz

• asla alma adamı kanser ediyor...

0|0
    0|0
  • ttnet al bak ben aldım aylık ne kadar geliyor bilior musun hem onların kotası var

0|0
    0|0
    • yok bilmiyorum ne kadar geliyor?

• teşekkrler..:)

Kızlar Ne Diyor 1

• eskiden kullanıyordum lanet birsey. dizi film izlediğin an kotası doluyor.

0|0
    0|0
    • hadi ya

• taşınabilir modemler film izlemek için değil internette heryerde girebilmek işini görebilmek içindir kotalı internetler sadece iş amaçlı kullanılır film indirmek için değil .d

Yükleniyor...