Kaloriferli katlarda oturanlara bir sorum olacak bir zahmet bakabilr misiniz

ardaşlar kaloriferli bir binada tam 11 tane kat var yani bir binadda 11 tane ev var ve kalorifer normal sıcaklıkta yani ılık denebilecek sıcaklıkta tam olarak 12 veya 13 saat yansa ne kadar kömür torbası gider

bizim binada 12 veya 13 saat yandı ama çok sıcak değildi ılık bir biçimde yandığı halde 11 tane eve 8 torba kömür gittiğini söylediler ama bu bana çok fazla geldi size sorum da bu sizin oturduğunuz binada ne kadar gidiyo ve sizcede bu kadar fazla gitmesi normalmi

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• bence normal ya sonuçta kaç saat yanıyor

0|0
    0|0
    • ama sıcak olarak yanmıyor ılığın az daha sıcağı yani

hem ya 8 torba diyorsun bir günde hemde ve 11 tane ev var bunu 5 veya 6 aya vurursan toplamda 50 ton civarında ediyorki buda ev başına 4 tondan fazla demek ve daha kışın ortasında değiliz kışın ortasında olsak bu rakam ev başına 7 veya 8 tona kadar çıkar

• diğer evlerin haberi bile yok bina yapılalı 1 sene olmuş yönetici babama demiş abi bugün 8 torba yandı diye babamda bana deyişin bir hoş oldum

zaten bir yanlışlık olduğunu biliyordum ama yinede bir sorayım dedim zaten komşularımızda öyle birşeye katlanamaz sağol kardeşim yorum için bir an sandımki kimse yorum yapmayacak:)

• ne demek kardeşim. aşk meşk yorumlarından midem bulanıyo artık :) yardımcı olabildiysem ne mutlu. inş. düzene girer kısa zamanda :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...