Hükümetten memnun olmamız veya olmamamız için 3 haklı neden sayabilir misiniz?

Oyunuzu neden Adalet ve Kalkınma Partisi'ne vereceksiniz ya da vermeyeceksiniz? Kendinizce haklı sebepleriniz nelerdir?

Not: Farklı fikirlere saygı gösteremeyecekseniz lütfen sorudan uzak durun.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Adalet ve Kalkınma Partisine oy vermeyeceğim çünkü;

1. 100 adet Tır-ı olan nakliye ve transport şirketlerine ve Yatçılara mazot 2.20TL lirayken çiftçi ve normal kamyoncu esnaf Tırcı'ya 4.45TL

2. Ülkemizin Para Motorlarını Özelleştirme adı altında yabancılara Sattılar.

3. Yol Elektrik ve Haberleşmeden neden hala vergi alınıyor bunlar satılmadı mı zaten. Neyin Adaleti bu?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• memnun değilim çünkü söyleyeceklerimi söylemeye korkuyorum

0|3
    0|0
  • ak partiyi değil tayyip erdoğanı seviyor bu millet o yüzden

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 5

• kürtajı ve sezeryanı fiilen yasaklaması.

"benim başörtülü bacılarıma saldırdılar" (:

atama isteyen öğretmenleri yem bekleyen güvercinlere benzetmesi.

göçük altında ölen madencilere "iyi öldüler" demesi.

0|1
    0|0
  • Olası memnum olma sebepleri: Dış işlerinde saygınlığı muhafaza etmemiz, yapılan yardımlar, iç terör olaylarındaki "belirgin şiddetin"in azalması, azınlıklara verilen haklar; Olası memnun olmama nedenler: İç karışıklık olaylarının artması, konulan yasaklamalar, mevki güçlerinin kişisel intikam olaylarında kullanılması(emir kulunu geçtim olayda olmayan ancak zamanla şu anki mevkilerine gelmiş komutanlarımızın 1.5-2 sene nedensiz yere tutuklu kalması ve serbest bırakılması), eğitim sisteminde yapılan değişiklikler, ödenen aşırı vergiler(herseyin neredeyse yarısı), bazı şeylerde en pahalı satışta dünya derecesi,azınlıklara verilen haklar, aşırı mülteci kabulu(burdaki vali bu şehir bir konteynır kenti daha kaldırmaz dedikten sonra görevden alındı ve yeni bir vali geldi). Tahminlerim bunlar bazı uygulamalarının mecvuri ve yerinde olduğunu kabul etmekle birlikte genele bakarak iyi bir tutum sergilemediklerini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • kişilere göre oy veriyorum ve erdoğan dan daha iyi kimse yönetemez bu ülkeyi şu anki şeçenekler arasında

0|0
    0|1
  • anarşist bir insanım, oyumu o partiye bu partiye veririm demiyorum. Birinin beni yönetmesine karsıyım, ya da daha dogrusu bazı seylere zorunlu tutmasına , kafamda tek bir parti var şuan o da genc parti, sırf bu ülkeyi soydugu için ve oyumun boşa gitmemesi için.

0|0
    0|1
  • Adalet yok.

Kalkınma yok.

Parti zaten yok. 22'den sonra...

2|2
    0|0
Yükleniyor...