Bu sanatçıları anlayan var mı?

Arkadaşlar bu sanatçılar her gün birisiyle çıkıyor, ayrılıyor, evleniyor,boşanıyor falan filan. Siz olsanız böyle bir kişiyle evlenir misiniz. Hele ki göz önünde olan birisiyse...Bunlar sevdiklerii bu kadar çabuk nasıl unutuyorlar? Bunun formulünü bilen var mı?

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• şarkıcılar..türkücüler..dizi oyuncuları..yada manken v.s bunlar dedigin gibi evet ama sanatçı dediklerimiz böyle degil...sanatçılar bunu yapıyor dersek edip akbayram.orhan gencebay..adını sayamadıgım gerçek sanatçıların bu tür işlerle iş olmadıgı için sanatçıya haksızlık ederiz...ama popüler dedigimiz tiplerde bu fazlasıyla var çünkü onlar bununla besleniyorlar...

0|1
    0|0
    • Doğru diyorsun. +1

• Evet kesinlikle katılıyorum. Hep reklam.

• evet..sanatçılar buna gerek duymazken..digerleri popüler kültürün içindeki dönem dönem degişen tiplemeler...aslında yetenek olmadıgı için sansasyonla ayakta kalmak zorundalar...

Kızlar Ne Diyor 9

• Çoğu reklam ilişkisi-evliliği.

0|1
    0|0
  • sevmiyolar çünkü.. hepsi çıkar uğruna demet akalını ele alıcak olursak onunla birlikte olan kişiler tanınmıyolardı öncesinde ama sonrasında tanınmaya başlanıyolar falan hepsi gündem de olmak için herşeyi yapar. ki öylede

0|0
    0|0
    • katılıyorum tam aklımda demet akalın vardı. dün mesela yeni sevgilisne teklif etmiş.

• çok güzel örnek oluyorlar millete

0|0
    0|0
  • onlarin isi de zor, ya söhretinden faydalanmak icin ya da parasindan faydalanmak icin geliyorlardir.

1|0
    0|0
  • doğru bak sanatçı demede hani şarkıcılar deseydin..

0|0
    0|0
  • Canım ya bu sadece sanatcılarda mı var sanıyorsunuz.. Aslında birçok insan var böyle ama yargılamamak lazım boşver bizene..

0|0
    0|0
    • Genellkle sanatçılar göz önünde olduğu için örnek vermek istedim.

• :)))))))

0|1
    0|0
  • =))) anlamıs degilim

0|0
    0|0
  • hiç anlamam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 2 gün gündeme gelip ayrılıyorlar işte. suç bizde ki onlara rant sağlıyoruz.

0|1
    0|0
  • sanatçıların hayatını kaldırabilmek için geniş olmak gerek.bir sanatçı sadece başka bir sanatçıyla iyi bir çift olabilir gibime geliyor

0|1
    0|0
  • Anlamadım anlamakta istemiyorum aslında...

0|1
    0|0
  • tabi sadece sanatcilar cikip ayriliyor degil mi? ve tum sanatcilar senin magazinlerde gordugun 3-5 sabit kisi! dunyada yuzbinlerce sanatci var, bunlardan tabi ki bir kismi evlenecek bosanacak farkli kisilerle olacak . gayet dogal... yoksa sanatci olmayan kisiler bosanmiyor ya da ayrilmiyor mu? goz onunde olmadiklari icin batmiyorlar yoksa emin ol ki oran pek farkli degil.

0|0
    0|0
  • Ünlü ile sanatçıyı karıştırıyorsun. Karıştırma.

0|0
    0|0
  • reklam amacında alayı.

0|0
    0|0
  • reklam kokan haraketler bunlar

0|0
    0|0
  • Sen Bulursan Güncelleme yaparsan da seviniriz.

0|0
    0|0
  • sevdiklerini çabuk unuturlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...