Geceleri can sıkıntısına ne iyi gelir?

Geceleri can sıkıntısına ne iyi gelir?

Tv de aptal programların aptal tekrarları, duvarda igrenç bir saat tik takı, ne yapmalı?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• önce saatin pilini çıkar ;) sonra koy bi iki kadeh bir şeyler iç... bu arada müziğin açık olsun bi yandan face bi yandan kızlarsoruyora takıl... ben öyle yapıyorum şu an fena da gitmiyoo hani...

1|0
    0|0
    • dogru müzik eksik. ozaman elimde votka ve rakı var vişne suyuyla votka mı yoksa buz gibi suyla rakı mı? rakı dedin mi bence de :)

• bu gevurların agır abileri viski içer boşver bence en babası rakı... altınbaş favorim

• Mr al pacino benim profilde götürüyor viskiyi... Ama rakıyı daha tatmamış ki bilmiyoo abisi hoş gör artık... :DD

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence geceleri eyer yapilacak bisey yokksa hosuna gidecek seyler yapmalisin mesela film izlemek, veya bi hobbin varsa onunla ilgilenmek. Tabikide bi sevdiyin varsa ve onunla zaman gecirme imkanin varsa en ön planda onunla olman lazim ozaman saat nasil gecer farkinda bile olamazsin ama evde kimse yokksa ve yapilaak biseyde yokksa bence en güzeli korku film izlemek olucak cünkü onu izlerken öyle bi konsantre olursunki saate korkundan bakamazsin.

0|0
    0|0
  • film izle

0|0
    0|0
  • internet

0|0
    0|0
  • aç netten bir film izle derim ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Programlama bilmiyorsun anlaşılan :)

0|0
    0|0
  • Ben yatağa uzanarak film izlerim. Hem uykum gelir bu sürede, hem de keyifli zaman geçiririm

imdb 250 ile başla derim

0|0
    0|0
  • güzel bir korku filmi korkuyu iliklerne kadar hissetmek lazım..:))

0|0
    1|0
  • Kitap okumak iyi gelir.Kitaplarla aranız iyi değilseniz, dergi okuyun.Gerçekten işe yarayacağını görürsünüz.Onuda yapmam derseniz birkaç satır içinizi dökecek yazı yazın.

Daha da olmadı güzel bir film izleyin..

0|0
    0|0
  • once o saat tiktaklarina takintim var kirar atarim kapatamiyorsam... uyanik arkadaslarini ara ya da sende uyu sabah kalk erken kosmaya git ustune de bir kahve acik havada iyi gelir

0|0
    0|0
    • acilen calisirken canina okunacak is bul evde bunalmayi ozlersin

• dvd izle.. evde isen başka ne yapanlrisin ki cok guzel filmler var al izle.. yada uyu

0|0
    0|0
  • James Bond filmleri..

Özellikle ''From Russia With Love''

Dene mutlaka, hak verirsin bana..

0|0
    0|0
Yükleniyor...