Şu cümleleri çevirebilirmisiniz ingilizceye..

öncelikle cevap veremediğim için özür dilerim. beni merak etme buaralar hem yoğunum hemde kendimi iyi hissetmiyorum. umarım sende iyisindir . cevap veremezsem endişelenme.kendine iyi bak

Güncellemeler:
tamam cevabımı aldım ben ortaya karışık bişeyler yolladım. teşekkürler

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• First of all sorry for my delay reply.I'm both tired and not feel good in the meantimeDon't worry about me..Hope you're fine.If i don't reply don't worry about me.Take care yourself.

I want to be wıth you and raise you children.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• I'm sorry for late reply. don't worry about me. nowadays I'm very busy and I don't feel good. I hope you are fine also. If I cannot reply don't worry. take care

da hem endişelenme diyorsun hem iyi değilim diyorsun :D

0|0
    0|0
  • sorry i couldnt reply earlier. dont worry about me im a little busy these days, and not feeling so good. i hope you fine too. dont worry if i cant reply. take care.

ne güzel çevirdim :d

0|2
    0|0
    • Hahahhaha gülerken balkondan düştüm acilden yazıyorum aga :D +1 benden :D bu cevabı göreceğim aklıma gelmezdi :D

• Aga şimdi sen bana gülcen ben soruyu okumamışım tam kız harbiden ingilizceye çevir demiş ben yorumla masasında anladım soruyu ondan güldüm :D

• jaksdfjadslfldsf

• google ceviriden neden kendin yapmıyorsun

0|0
    0|0
  • I*sorry i didn't reply your message. don't worry about me, i dont feel good and i*busy. i hope you feel good. don't worry if i can't reply your message, take care.

0|0
    0|0
  • First of all, I didn't reply. I'm sorry about that. Don't worry with me. These days, I'm busy and I don't feel good myself. I hope you are fine. If I won't reply dont worry. Take care yourself.

0|0
    0|0
  • bu söz dizisi ing. çevrilmez imla hatası var bazı kelimeleri değiştirmen gerekir

unutma türkçedeki her cümlenin ing. de karşılığı olmayabilir endişelenme diye birşey yok mesela ingilizcede

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ben var cevap verememek özür dilemek. ben var yoğun olmak. sen var iyi olmak sonra kendine iyi bakmak.

0|0
    0|0
  • hangi milletten çocuğa göndereceksin bunu..?

0|0
    0|0
  • Sen mi takılcan enişteyle biz mi...

0|0
    0|0
    • enişte değil bu ya nerdeyse 6 aydır konuşmadığım biri dil geliştirmek için konuşayım demiştim ama görüldüğü gibi hiç gelişmedi :D

• ayda bunu cevirecek ve anlayacak kadar kendini geliştiremezsinki zaten bu cümleyi cevirmek için öncelikle ing. gramerini bilmek lazım :)

• Translate. Use it ok :)

0|0
    0|0
  • Hemen cevireyim

What your name ... my name is mr. and miss brownn

ahahahahah nasıl güel cevirdim dimi

Google dayıya danışsan diyorum şimdi bir sürü cok bilmiş googleden cevirip sana yaptım diyecek

0|0
    0|0
  • :)) hayırdır bu cümleyı çevırmek o kadr basıt mı ya

0|0
    0|0
  • first of all , im sorry for i cant answer you. you dont merak to me. this aralar hem yoğunum hemde i dont feel good myself. i hope you are good. if i cant answer you, dont worry be happy. look good yourself. see you

0|0
    0|2
    • google ceviri ile olmaz o işler :)

• belli arada türkçe kelimede kullanmışsın :)

• ilk çevirim oldugun için ücret talep etmiyorum asdasfdas :D

Kızlar Ne Diyor 1

• İ m sorry to answer your question don't worry for me these days i'm busy and i don't feel good about myself i hope you are good if i dont answer you,don't worry about me take care of yourself

0|0
    0|0
Yükleniyor...