ESKİ SEVGİLİYE ATIFDA BULUNMAK

selam arkadaşlar

eski sevgiliye hitap eden bir site olabilir. Anılar şiirler filan.. değil de eskiyi ti'ye alan paylaşımların olduğu; O'na haykır, O'na küfret, O'nu rezil et.. vb. filan gibi makara bölümlerden oluşan, bir site olabilir. Sol alt köşeye sabit bir hover > seni çok seviyom nolur geri dön Tülaaaaay flashı, sağ altta da komşulara karşı çok ayıp oldu.. Benzeri olmayan tematik bir çalışma olur heralde Konu eski sevgili yani eski sevgiliye şarkılar, maniler, şarkılar filan gibi bölümlerde olmalı. Komple konu ex aşk olmalı yani.

bunun gibi bir internet sitesi açmayı planlıyorum sizce nasıl olur tutarmı türkiyede bir ilk olacak inşallah

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Aman benden ırak, Allah'a yakın olsun ikisi de...Ağzımı acmama gerek yok, geçmiş geçmişte kalmalı, deştikçe kendi canını yakarsın. Bir şey ne kadar cok konusulursa o kadaar cok aklında yer eder. En güzeli işine gücüne odaklanmak ve baskalarına acık kapı bırakmak. Acık kapı bırakmazdım önceden...Su ara kalbimin aralıgından baska biri sızdı içeri ama...:))) Bugün sık sık onu düsündüm. Uzun zamandan sonra ilk defa eski sevgilimden baskasına bir seyler hissediyorum.

Dua et bana :))) Hayatımda hoslandıklarımın icinde en yakısıklısı (ya da benim gözümde öyle) ve en aklı basında olanı. :)

0|0
    0|0
    • yazdığın herseyi anladım ama ;

Dua et bana :))) Hayatımda hoslandıklarımın icinde en yakısıklısı (ya da benim gözümde öyle) ve en aklı basında olanı. :) <<< bu satırları çözebilmiş değilim pardon :)

• Eksik dua etmişsindir, eksik bir şey yapmışsındır demedim. :))

Büyük de konusma, hadım da edemezsin kendini sonra :))

Hadi pay pay.

• ne içtinde geldin sen buraya şimdi ciddi ciddi onu düşünüyorum :)

Kızlar Ne Diyor 1

• bu atifta bulunmayi bende dusunuyorum.ama biryandan gerekye yok.kendini benden daha akilli sanan kendini basitlestirmis biri icin degmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bence tutar ama bir kaç arkadaşla beraber yapmalısınız mizah anlayışı iyi olan!

0|0
    0|0
    • yok ben kendim hallederim sıkıntı değil ama kullanıcı kapasitesi ne kadar olur onu merak ediyorum ve şu an onu araştırıyorum site ismi belli www.kirikkalpler.org olacak açılması biraz zaman alacak

• umarım istedigin gibi olur başarılar

• teşekkürler hocam

Yükleniyor...