Muhteşem yüzyı l ve Fatih filmler nasıl öğretici mi?incitici mi?

tam olarak ve samimi olan cevaplasınlar. bu tür filmler eğitici mi? incitic mi? bazıları eğitici bazıları ise rencide edici buluyor. size göre nedir durum?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• muhteşem yüzyıl diye bir dizi kadar bir tarihi aşağılayan bir film daha yok şanlı Osmanlı kesinlikle öyle değildi öyle olan bir Osmanlı dünyaya hükmedemezdi zaten

fatih dizisine gelince muhteşem yüzyılın yine iyi huylusu bir filim ama yinede çok büyük yanlışlar var ya bir Osmanlı kadının elleri bile görünmezken fatih dizisinde ve muhteşem yüzyılda kadınlar süslenip püsleniyorlar birtane başı kapalı kadın yok yahu Osmanlı böylemiydi

hayır Osmanlı dizilerle anlatılamaz sinema filmleriyle bile anlatılamaz çünkü Osmanlıyı anlatmak öyle kolay basit bir iş değildir tarihe sığmayan bir Osmanlıyı iki uyduruk filmle anlatamazlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Aşırı itici. İnsanların tarihini kendilerine meze yapan birkaç şerefsizin çektiği diziler işte.

0|1
    0|0
  • cinselliğe dair çok şey öğrenilir. ama tarih dersen asla

0|0
    0|0
  • Tarihi yansıtmadığı için ve tarihi bir bilgi vermediği için itici buluyorum.

0|0
    0|0
  • tarihin aşkı memnusu gibi ya fazla çok fazla mahidevran şehzade mehmeti ölümüne sebebiyet verdi falan çok saçma

0|0
    0|0
  • Diziden tarih mi öğrenilirmiş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hiç bir b*ka benzemeyen diziler

0|0
    0|0
  • muhtesem yuzyıl ıtıcı ve saçma. fatıh bıraz daha gerçeğe yakın. ve güzel

0|1
    0|0
  • Abi. Bilmiyorum, tarih bilgin nasıl ama ben kendi bilgilerime dayanarak söylüyorum: Eğitici değil. Hatta yanıltıcı.

0|0
    0|0
    • niye tutmasınlar?

• kimseden tarafsız olmasını beklememek lazım. herkesin görüşü var mutlaka. mühim olan diğerlerine saygılı olabilmek.

• zaten kişiler önemli değil. yönetimi taraflı gördüm sadece. iyi geceler.

• haremi kerhne yapan diziden ne beklenir ki şerefsiz herifin teki yapan itici

0|0
    0|0
Yükleniyor...