İzmir belediye başkanlığı seçimini hangi parti kazanır?

Izmir'in yeni belediye başkanı hangi partiden olur?

• Ak parti
    21% (13)32% (23)27% (36)Oy Ver
  • Chp
    74% (46)59% (42)66% (88)Oy Ver
  • Mhp
    0% (0)6% (4)3% (4)Oy Ver
  • Bdp
    2% (1)1% (1)2% (2)Oy Ver
  • Diğerleri
    3% (2)2% (1)2% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|30

En İyi Erkek Görüşü

• Ben CHP'liyim ama CHP'nin İzmir Belediye'sini sevmiyorum.Adamlar resmen ne de olsa oyları bize diye hiç bişey yapmıyolar.Keşke ATATÜRK'ün izinden gidebilseler.Şu an CHP iktidara geçerse daha iyi olur bile diyemiyorum çünkü ben hala bir ATATÜRK gibi hareket etmeyi göremedim.Her mitinginde TÜRK bayrağı asıp Tunceli'de oy korkusu yüzünden mitingde bayrak bulundurmadı.O yüzden ben bu seçim yerelde MHP'ye genelde CHP'ye verecem ama CHP'ye verme nedenim iyi olduklarından değil, diğerleri daha kötü olduğu içindir.

0|2
    0|0
    • Bence İzmir'de olanlar varsa bu yazdıklarımı iyi okusun.Bence belediyeyi CHP'ye vermeyelim çünkü hiçbişey yapmıyolar.Ben demiyorum ki AKP'ye verelim.Gidelim MHP'ye verelim bakalım onlar ne yapacak.Genelde hep beraber CHP'ye veririz.

• Ve en alttaki yorumu okudum ve ne kadar da doğru dedim."Belediye seçimlerinde partiye değil, şahsa oy verilir"

Kızlar Ne Diyor 16

• izmirse başına bdpli bii vekil bile gelse chp alır :D

0|1
    0|0
  • İzmir CHP nin :)

0|1
    0|0
  • tabi ki CHP dalga mı geçiyorsun:))

1|1
    0|0
  • chp.

0|1
    0|0
  • Tabiki CHP

0|1
    0|0
  • Chp.

0|1
    0|0
  • İzmir'de chp alır.

0|1
    0|0
  • Chp dısında bir ihtimal yok..

Atatürkçülügünü sevdigim memleket <3

1|1
    0|2
  • Üfff. Sence?

0|0
    0|1
  • chp tabikide

0|0
    0|0
  • bu da soru bu b )chp :)

0|1
    0|0
  • chp alır da..metro ne zaman biter bilinmez:):)

0|2
    0|0
  • Klasik olarak CHP

0|1
    0|0
  • Diğerleriiiiiii

0|0
    0|0
  • izmirse chp alır solcu kesim

0|1
    0|0
  • Belediye seçimlerinde adaya göre oy verilir fakat İzmir bunun istisnası. Akpnin izmiri alıp almaması çok önemli. bir prestij meselesi. ve malum belediyeyi ele geçirmek o şehirde düdüğünü daha rahat öttürmek demektir. onun için İZMİR ASLA AKPNİN OLMAYACAK!

0|4
    0|2
    • Siz hala partizanca düşünmeye devam edin. Geçen ay İzmir'deydim, hala megaköy İzmir, değişen birşey yok.

• istanbul megatenk ama n oluyor ? trafik kazaları, adam öldürmeler, n ararsan var...

izmir'de öyle birşey duydun mu hiç ?

izmir insanı İstanbul insanı gibi dünyayı ben yarattım havasında değildir hiçbirzaman,

öyle olsaydık eğer AKKOYUN Sürüsü gibi giderdik bizde... ;)

ama biz herzaman burnumuzun dikine gidiyoruz ;)

• İzmir kendi için hala tertemiz bozulmamış eski profilini İstanbul gibi kaybetmemiş kendi içinde bir dünyadır. izmirli olmayanlar anlayamaz, anlamasınlar ve buraya gelip de bozmasınlar zaten. biz halimizden memnunuz

Erkekler Ne Diyor 29

• Chp alır diyorum. Ama son seçime kadar İBB neredeyse hiç çalışmıyordu. Eski klimasız otobüsler ulaşımda sıkıntılar,yol eksikleri vs..Yeni yeni düzelttiler ki bana göre Türkiye'nin Monaco'su İzmir için geç kalınmış şeyler bunlar.

Tabii Akp son seçimde %40'a yaklaşınca adamlar da baktılar koltuk sallanıyor çalışmaya başladı.

Ben Chp'nin kazanmasını istiyorum ama böyle burun farkıyla kazansın ki "nasılsa chp garanti" gözüyle bakmasınlar,çalışsınlar.

0|3
    0|0
  • Chp'nin tahtı sallantıda ama yine de alır sanırım.

İzmir halkı partizanca düşünmeyip hizmetine bakıp Akp'yi seçse İzmir'in hiçbir sorunu kalmaz. Hatay civarındaki metro yaklaşık 20 yıldır bitirilemedi. Yol çalışması hiç eksik olmaz.. bazı yerler şantiye gibi.

1|1
    0|1
    • sizin hizmet anlayışınız yol, avm'ler, ve sözde sağlık hizmetleri...

kesin dende AKKOYUN'lardan birisin, hizmet hizmet deyip durduğuna göre ;)

acıyorum size yaaa

• Asıl ben size acıyorum. Sen de kesin Cahil Halkın Partisindensin.

At gözlüklerinizi atın, olaylara daha geniş perspektifen bakın, partizanca düşüncelerden kurtulacaksınız o zaman. Akp'nin 10 yılda yaptıklarını siz 80 yılda yapamadınız. Milleti sömürmekten başka ne yaptınız!?

• chp kazanır İzmir kaybeder :D

1|5
    0|0
  • chp kazanır orada

0|1
    0|0
  • cehape alır ama ilelebet cehapede kalmayacak izmir

1|2
    0|0
  • seçime biel gerek yok chp li değilim ama izmirde tabiki chp alır trakya İzmir eskişehir ve muğlada her zaman chp alır

1|1
    0|0
  • CHP alacak ve İzmir gelisimden hala uzak olucak buyuk sehir falan hikaye köy yollari cok daha guzel anca park bahce yapsin CHP denen illet.

1|1
    0|0
  • İzmir'liyim. Eğer Binali AKP'den koyarsa alır. AKP düzgün aday çıkamarazsa %40'ı geçemez. CHP'den muhtarın eşeği koysa alır bu durumda.

2|0
    0|1
  • Bizim memleketten başka parti çıkmaz CHp

0|1
    0|0
  • Açık ara chp

0|1
    0|0
  • Ahah yanlislikla chp yerine mhp yi isaretledik iyimi :D

0|1
    0|0
  • Chp kesin kazanır

0|1
    0|0
  • Elbette

C H P

0|0
    0|0
  • chp uzak ara alır da önemli olan Ankara .

0|0
    0|0
  • Belediyenin partileşme sistemi çok saçma geliyor bana. İşini iyi yapan alsın arkadaş

0|1
    0|0
  • chp deniliyor ama belediyecilik sıfırmıs söylenene göre genel secimlerdede akpnin oy oranı baya bir vardı izmirden olmaz diye bir şey olmaz

0|0
    0|1
  • adaya göre oy verme dönemi geride kaldı.çoğu belediye baskanının verilen emirleri uygulamaktan baska bir halt yaptığı yok.

0|0
    0|0
  • İzmirli değilim hiçte gitmedim ama CHP'nin kazanacağına adım gibi eminim.

0|1
    0|0
  • izmir = chp

0|1
    0|0
  • izmirde chp eşşeğin eline chp bayrağı verip aday yapsa kazanır :D

0|2
    1|1
  • chp nin başarisi değil izmiri kazanması

0|1
    0|0
  • chp kazanır

0|1
    0|0
  • CHP gelicek tabiskii

0|1
    0|1
  • ak parti kazanacak

0|1
    2|2
  • Sokak Köpeğini koy chp den gene kazanır :D

0|0
    0|1
  • Diğerleri ...

0|0
    0|0
  • chp biraz zorlanıcak akp izmiri alırsa şaşırmam

0|0
    0|2
  • bu chp izmiri mahvetti

bi b*k yaptıkları yok izmirde

1|1
    0|2
  • Belediye seçimlerinde partiye değil, şahsa oy verilir. Eğitim şart.

1|4
    0|0
Yükleniyor...