Burçlara inanan biri varsa bana bir kanıt gösterebilir mi ?

burçlara inanmıyorum.inanan ve kanıtlayabilecek biri var mı?

Güncellemeler:
no:koç burcuyum

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• karakter özelliklerini okudukça insanların burçlarını öğrendikçe inanıyor insan

0|0
    0|0
    • genelde insanları öven şeyler söyler bunun yanında kötü özelliklerinden bahsederken kimsenin umursamıyacağı kadar küçük örnekler verir.kendini iyi hissetmeni sağlayabilir.bence çoğu kişi bu yüzden inanıyor

• zamanla benzerlikleri farkediyorum ben

Kızlar Ne Diyor 7

• Oğlak burcunun özelliklerini okuyup "aa evet doğru bana çok uyuyor tarifleri." dediğim zamanlar olmuştu. Ama sonra bir baktım ki yeni bir burç eklenmiş ve ben hoop diye yay oluvermişim. Sonra anladım ki çok da gerekli bir şey değilmiş demek ki.

0|0
    0|0
  • - Aşkm sen kürtmüsün ?

- Yov oşkem sen ne saçmalisen.

0|0
    0|0
  • Ben balık burcuyum ama hiç duygusal değilim.

Tersten kanıt olsun bu da

0|0
    0|0
  • bende ınanmıyorum

0|0
    0|0
  • İnsanların davranışlarına etki ettiklerini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • zevk olsun die ilgelenirim okurum o kadari sadecee inanmamm

0|0
    0|0
  • uğraşamaya gerek yok inanmazsan inanma

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• herşeye kanıt arıyosan inançsız olursun büyük ihtimalle o yüzden çok da arama kanıt hissediyosan vardır hissetmiyosan yoktur

0|0
    0|0
    • ne yani ben hissetmiyosam herşeyi inkar edebilirmiyim ?sen buna inançlı olmakmı diyosun :D sorgulamayan birinin verdiği bilgiyede inanmam.

• sorguluma demiyorum sorgula tabi ki.ama kanıt da arama herşeye bazı şeyleri kanıtlayamazsın çünkü

• Burçlar şarkı sözleri gibidir. Genel olarak herkese hitap eder. Sen hangi psikoloji içindeysen onu anlatır sana. Sen koç burcuymuşsun. Ben sana "aslan burcusun" desem, okusan yorumları "a hakket bana ne kadar benziyor" dersin. Aslan burcu olduğuna inanırsın. O yüzden kim ne ispatlarsa inanmam :D Beni benden iyi maddeler mi bilecek? (Bence)

0|0
    0|0
  • ben inanmam

0|0
    0|0
  • inanıcın diye birşey yok ister inanırsın ister inanmazsın ha ben ne inanıyorum nede inanmıyorum ikisinin ortası

0|0
    0|0
  • kanıtlıyorum: aynı burçtaki tüm tanıdığım insanlar benzer özellikler gösteriyorlar.

işte kanıtım bu.

0|0
    0|0
    • peki bana bir kanıt gösterebilirmisin.ben o insanları tanımıyorum

• evde durmaktan nefret etmem.nerde durduğum değil yanımdaki kişi önemli benim için.girişken biride değilim.liderlik özelliğim olduğunu çevremdekilerden duymuştum.3 te bir yeterli değil :D

• girişken olmaman yaşınla alakalı olabilir, ayrıca bence girişken birisi gibi duruyorsun, kendine haksızlık etme.

ayrıca burçlar birebir tutacak diye birşey yok, burçlar sadece bir çıkış noktasıdır, kişiliği etkiler ama aile, çevre ve yaşanan olaylar kişiliği daha çok şekillendirir. kabaca burçlar %30, kalanlar %70

• Yok yahu ne kanıtı? Kanıt gösterecek zeka nerede? Zeka olsa bile kanıt yok. Duyduklarına inanmaya alışmış bu millet.

0|0
    0|1
  • Burç dinizmide yer yok ama burçlar bire bir oluşuyor. bunu nasıl oluoyr ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...