Kült film önerisi olan? :)

kült film önerisi olan? :)

1|0
5|33

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 32

• 0|0
    0|0
  • Tanrıyı Oynayanlar... Henüz izlemediysen kült film izledim deme...

0|0
    0|0
  • Hangi birisini söyleyim kardeş. Benim dediklerimi nereden bulacan sen ki söylesem. Neyse söylemiyorum ohhhh...Çoğu bilinenleri söylemiş malum zamane gençliği :) Sana neyse tek birtane söyleyim Yufka yürekli hırsızlar bulabilrsen izle diğer adı Lonelyhearts (1958)

0|0
    0|0
    • link belki tamamen anlamam ama ingilizcem baya iyi arada kaçırdıklarım olur belki ama evet tr altyazı ya da dublajı zor bulunur gibi, teşekkürler :)

• Rica ederim heri iyi seyirler.

• old boy

taken

fargo

0|0
    0|0
    • yapma lütfen taken ne zamandır kült film kategorisine girdi, yinede teşekkürler

• Alien

0|0
    0|0
    • alien? kült? ne zamandan beri? yinede teşekkürler :)

• Otomatik Portakal

Bir Rüya İçin Ağıt

0|1
    0|0
  • -Amadeus (1984) / Directors Cut

-Airplane!(1980)

-Forbidden Planet (1956)

-Dark City (1998)

-The Seventh Seal (1957)

-Ghost Busters (1984)

0|0
    0|0
    • henüz izlemedim ama the seventh seal bu baya ilgimi çekti, teşekkürler :)

• ben teşekkür ederim iyi geceler iyi eğlenceler.

• fight club-brad pitt'li tam senlik

oldboy-harika bir film.ilk baskısta aaa japonlar oynuyomus kesin cok sıkıcıdır degıp kapama

0|0
    0|0
    • bunları izlemeyen kalmış mısır acaba bilinmeyenlerden olsaydı keşke

• Leon

Pulp Fiction

Forrest Gump

Eternal Sunshine of the Spotless Mind

American Beauty

The Dark Knight

Black Swan

Inception

0|0
    0|0
    • ne yaptın sen :D direk izlenmesi gereken filmler listesinden kafana göre mi seçtin :) izledim bunları ve kült değil bunlar belki bir tanesi yinede teşekürler :)

• 0|0
    0|0
    • okuduktan sonra yanlışlıkla linki buraya attınız sanırım :)

• Hayır tabi ki, sizin için arama yapayım dedim ama baktım 3 tane film var, direk linki koyayım dedim. :)

• Okumadim bile aradaki film isimlerini nasil goreyim direk isimleri atsaydin keskr

• John Malkaviç olmak - Otomatik Portakal - Esaretin Bedeli - Mulholland Dr. +18 - Fil adam - karpuz kabuğundan gemiler yapmak - gemide ve lalelide bir azize - Shine - StarWars devam ederim tekrar istersen :)

0|0
    0|0
    • devam :) karpuz kabuğundan gemiler yapmak - gemide ve lalelide bir azize bu ikisi hariç izledim gayet güzel filmler zevklerin iyi

henüz bakmadım ama umarım türk filmi değildir bu ikisi isimleri tam türk filmi olacak türden :) yerli yapımları pek izlemiyorum başarısız bulduğumdan değilde sonu çabuk tahmin edildiği için

• Eyes wide shut baya iyiydi. Animasyon hic sevmem :) hot shot bu seriyi izlemedim birde night of the living dead bunu izlemedim adi yabanci degil aslinda ama mobilim o yuzden simdi bakamiyorum fragmanlara. Mutlaka izleyecegim tesekkurler :)

• Rica ederim herzaman

• snatch, akıldan dumana dumandan kalbe, rock n rolla, fight club, this is england, pulp fiction, sincity, prestij, kimliksiz, deja vu, requem for a dream, trainspotting, leon,london, paramparça aşklar ve köpekler

0|0
    0|0
    • ateşten kalbe akıldan dumana bende hep karıştırırım

hepsini izledim ve gerçekten önerilerin harika çok film önerisi sordum bu sitede hemde tür belirtmeden sınırsız yani her film yazılabilirdi ama ilk defa bu kadar iyi önerilerle karşılaşıyorum rica etsem daha fazla yazar mısın çünkü hepsini izledim ve önerdiklerin arasında izlediğim en iyi filmlerden diyebileceklerim var zevklisin bu konuda

• izlemediğim baya var beni oyalar bunlar :) teşekkürler :)

• bilek kesenler var bide unutmuşum onu

• Otomatik Portakal

0|0
    0|0
  • Pay it forward.

0|0
    0|0
  • deja vu, requem for a dream, trainspotting

0|0
    0|0
  • There Will Be Blood

0|0
    0|0
  • imdb top 250

1|0
    0|0
  • Cevaplarda önerilenlerin çoğu "kült" değil

Benim önerim "This is Spinal Tap"

0|0
    0|0
    • haklısın adamlar kült diye aksiyon yazmış resmen. yazılan filmlerin önce afişlerine falan bakıyorum görsellerden ve eğer senin önerin için görsellerden baktığım bir metal grubun fotoğrafları değilse fotoğraflar bile izlemem gerektiği söylüyor. film metal müzikle alakalıysa mutlaka izlemem gerekiyor, çok teşekkürler :)

• Tür olarak ne seversin bilemem ama romantik-komedi seviyorsan Breakfast at Tiffany's önerecektim

• romantik komedi pek sevmem ama izlediğim bir film

• otomatik portakal bence

0|0
    0|0
  • Jack Nicholson - Guguk Kuşu

0|0
    0|0
  • v for vandetta

0|0
    0|0
  • lost highway

0|0
    0|0
    • izlemeyen var mı ya, teşekkürler yinede :)

• Pulp Fiction, özellikle filmdeki diyalogları tek geçerim.

0|0
    0|0
    • bu kült sayılmaz artık kalıplaştı neredeyse herkes izlemiştir başka önerin var mı :)

• Dünyayı Kurtaran Adam.

0|0
    0|0
  • Bir zamanlar Amerika

0|0
    0|0
  • the sumerfs on numara kült filmdir.

0|0
    0|0
  • Vardı ama unuttum.

0|0
    0|0
  • keloğlan aykız

0|0
    0|0
  • Tanrı Kent

0|0
    0|0
  • ne tarz seviyorsun ?

0|0
    0|0
    • psikolojik ya da korku ağırlıklı izlerim ama şu sıralar baya değişti mesela snatch tarzı

kafa karıştırıcıya da işkenceli de olabilir yeter ki bilim kurgu - fantastik - romantik falan olmasın :)

• 10 kere olmasada iki kere izledim :)

• valla ne öneriyim sana bende 5000 tane film izlemişimdirde sende öyle galiba yabancı diziye sar ne diyim :D kelebek etkisi falan bırakmamısndır onlar klasik zaten :D kartal gözü izle :D

• Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...