Bana Yabancı Dizilerden Önerebilecek var mı ki ?

Arkadaşlar bana sürekleyici oyuncuları kaliteli ve iyi bir başrole sahip yabancı diziler önerebilir misiniz? Başrol derken hani "Arrow", "Supernatural" vs gibi diziler? Siz ne izlersiniz ya da izliyorsunuz. Izlemeye değer bir kaç öneri yazın bakalım. Teşekkür ederim :)

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• carnavalle, süpper bişi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• " Game of Throns " tavsiye ederim..Ha erotizimli istiyorsan " Spartacus " u baştan izle..

0|0
    0|0
    • Onu izliyordum ama eski basrolu Andy ölünce bıraktım tesekkurler. Game of thrones herkes övüyor bir bakalim

• game of thrones kesinlikle izlemelisin bunun dışında spartacus ve prison break tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • breaking bad

1|0
    0|0
  • Ben Supernatural izliyorum gayet sağlam dizi,onun dışında arkadaşlarımın sağlam olarak dediği Game of Thrones var yanlış hatırlamıyorsam bir de Spartacus vardı.

0|0
    0|0
    • Game of thrones bakim bir tesekkurler. Arrow ve supernatural sıkı takipcisiyim birini 5 yildir izliyorum zaten onun gibi saglam biseylee ariyorum aslina bakarsan tesekkur ettim yinede

• Eger genc filmi istorsan how i met your mother

Bilim Kurgu ise teen wolf

Gizrm ise the mentalist

Bunlar super tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • Vampire diaries

0|0
    0|0
  • İzlemediysen Chuck'ı tavsiye ederim çok eğlenceli bir dizi

0|0
    0|0
  • hannibalı önerebilirim psikolojik bir şey ve çok hoşuma gidiyo

0|0
    0|0
  • arrow ve vıkıngs ikisi yeter zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• En popüler yapımlardan How i met your mother, game of thrones, the vampire diaries, teen wolf izlemeni öneririm izlemediysem. Ve yeni başlayan 1. sezonu yeni biten Under the dome dizisine kesin başla. Stephen King yapımıdır kendisi. ayrıca 2 Broke Girls Ayrıca The vampires diares in yan dizisi The Originals başladı ikisini birlikte götürmelisin asla bırakmazsın.

0|0
    0|0
  • Dexter

Game of thrones

Spartacus

How i met your mother

Revenge

The wlking dead

The big bang theory

0|0
    0|0
  • Benim gergedan bir dizi acti ama, adamlar hep fak fak sit sitting diyip duruyor kelebeem. Onerme guhahina girmeyecegim, o halde neden yazdim?

Guzel soru.

Gidecek yerim yoktu.

0|0
    0|0
    • Ahah allah seni :) öner ne olacak :)

• Showtime in dizileri iyidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...