Kitap yazacagim, ilgilenenler iceri

Kitap yazmak istiyorum ama ne tur yazmaliyim. Aklimda ask var ama konular basit gibi geliyor. İlk basta cok guzel gibi gozuken yazi iki gun sonra basit geliyor acaba bu cok okumam dan dolayimi?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• çok okuman her zaman yazdıklarını geliştirmeni sağlar. Ayrıca konusu üzerinde sen karar vermelisin kitap yazacaksan.. konusuna karar veremeyen hiç yazamaz ki zaten bilgin olan bir konuda yazmalısın ki sürükleyici olabilsin..

0|0
    0|0
    • cok okumam derken yazdigimi cok okuyorum surekli bastan okuyorum yani. bir muddet sonra tikaniyorum o roman okunmayacakms gibi geliyor bana

• Gönderdim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• biri kitap yazacam diyorsa knuyu çoktan biliyor olmalı ve bu konuda çok düşünmüş biri olmalı bende istiyorum bazen böyle bir şeyi inşaların vr olan düşüncelerini değiştirmek yeni bir dünyadüzeni üzeri bir kitap

0|0
    0|0
  • Kitap yazmak için kitap mı yazılırmış. Çok da bir şeyler yazmak istiyorsan, kendine ait bir ürün defteri tut. Mal-kabul defteri değil. Sana ait şiir, makale, deneme vs. nin olduğu bir defter...

0|0
    0|0
  • Gizli sırlar gizli şeyler yaz. Kimsenin aklına gelmeyen duyduğunda wayyyyyyyy densin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...