Polislik mülakatlarında boy konusu hakkında bilgisi olan var mı ?

Benim boyum 2 cm eksik, sizce şansımı denemeli miyim ? yoksa boşuna umut etmemeli mi ?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Bence bu meslege baslayacaklarin boy ve kilodan daha cok aile iliskileri, psikolojik sorunlari olup olmadigi (aile, arkadas ve akrabalara sorularak ögrenilmeli) kavgaci bir yapiya sahip olmamasi, okullarinda disiplin kuruluna gitmemis olmasi, ahlaki yapisinin guclu olmasi gibi bir cok karakteristik özellik aranmali... evet fiziki özellikler de önemli ama sinirleri guclu olmaya, hayatta kendine guveni olmayan guclu olabilmek icin silah tasimak istiyorsa her durumda silaha sarilma olasiligi yuksek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Polis mi olcan la güdük?

1|0
    3|0
    • zoruna mi gitti , düdük

• benim ihtiyacım yok :D senide adam yerine koyup cevap yazıyorum tamam neyse...

• Ha soyle.

• kızlarda 162 erkeklerde 167 en az olması lazım

0|0
    0|0
    • evet biliyorum ama yinede bir denemek isterim

• öylede ama şişman saf kızları bile mülakattan geçirmişler...

• o dayı meselesi dayın varsa sorun yok

• Torpil varsa git torpil yoksa sakın gitme.

0|0
    0|0
  • Bayanların boy sınırı değişti yakın zamanda diye biliyorum bir daha bir araştır sen. Belki tutuyordur.

0|0
    0|0
    • 162 ye indi

• 160 yani boy. Boyu geçmeden almıyorlar diye biliyorum. Bir kaç arkadaşım bir cm ile kaçırdım demişti. Ama iki cm kısa ölçüyorlar diyenler de oldu.

• evet bende duydum, benim pmyo mülakatlarına giren arkadaşım, nerdeyse 167 var ama 163 ölçmüşler...

• boy ve kilo orantalı olacak bayanlar 1 70 galiba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• :) Polis olmak için ölçümlerde çorabının altına 2-3 cmlik taban giyen bir tanıdıkla ilgili bir anektod dinlemiştim. Bahsettiğim olay en az 20-30 yıl öncesi ama sen şansını dene bir yinede.

0|0
    0|0
    • bacaklarını bileklerine kadar, sıvayıp çorapsız ölçüyolar :) onlar bizden daha temkinli

• 5 6 cm daha kısa ölçüyolar biliyomsn ben girdim olmadı tutuyodu halbuki arkadşm 1 69cmdi 1 62 geldi tam geldi 1 cm daha fazla ölçselerdi eleniyodu

0|0
    0|0
  • Dikkatli ölcüyorlarmıs. Torpil verebilecek birisini tanıyorsan dene.

0|0
    0|0
  • olmuyor canım şu anki boyundan bile daha kısa çıkıyorsun ölçümlerde

0|0
    0|0
  • Polis olursan eger Umarim aydin fikirli, topluma yararli ve önyargisiz bir polis olursun, insana insan oldugu icin deger verirsin. Insanlar arkandan konustuklari zaman sadece sana degil seni yetistiren anne ve babanada dua ederler. Basarilar.

1|0
    0|0
    • polis halka hizmet için vardır, ben şahsen narkotik şube istiyorum

Yükleniyor...