Seri Katil Kitapları Okuyan Varsa Öneri Söyliyebilir mi ?

- Bir kaç aydır seri katillere sardım.

- link Şu an bunu okuyorum. Bitince başka alıcam. Öneri bekliyorum :)

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Güzel kitap. Seri katil olarak en son Temizlikçiyi okuduğumu hatırlıyorum birbiri ardına okuyunca karışıyor bazen

1|1
    0|0
    • "İşte Joe. O bir seri katil ve aynı zamanda bir polis merkezinde temizlikçi olarak çalışıyor.

Şimdi de kendisini taklit eden bir katilin peşinde! " Konusu galiba şahane :)

• Bende tam onu yazacaktım gerçekten güzel bir kitap bende okumuş biri olarak öneririm.

• Ne giyinsemlerin arasında kitap sorularını gördükçe mutlu oluyorum :))))

Kızlar Ne Diyor 8

• Sessiz Kız - Tess Gerritsen

Temizlikçi - Paul Cleave

Kızıl Nehirler - Jean-Christophe Grange

Heybeliada Cinayetleri - Önay Yılmaz

0|1
    0|0
  • cinayetlerle ilgili Harlan Coben önerebilirim bende hayvanlarla ilgili kitaplardan hoşlanıyorum bu tarz hiç okuyamam sıkıcı gelir :)

0|1
    0|0
  • Tess Gerrıtsen Rizzoli&Isles serisini ve aynı yazarın diğer kitaplarını tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • Tess Gerritsen-Cerrah serisi var,ama polisiye.

0|1
    0|0
  • Roman olarak grange chattam ve gerritsen iyidir ama grange son zamanlarda vasat hale gelmeye basladi.

0|1
    0|0
  • Kizil nehirler grange :)

0|1
    0|0
  • Bizzat karsinda ama kitap cikarmadim henüz :) djjskakaka

0|1
    0|0
    • heheh :)) İlk önce yakalanma gerekiyor dimi sonra kitabın çıkıcak :) Ascaklar flan seni :)

• Malesef :(

• Yaşamak güzel .. Ne pahasına olursa olsun :)) Az düşün anlarsın ablam demek istediğimi :)

• 5. Kurban- Jane Casey

0|1
    0|0
    • " ... kurbanlarını öldüresiye dövdükten sonra vücudlarını ateşe veriyor .. " Yorumlarda şahane. Listeye aldım :)

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...