Twitterda siyasete devam edilmeli mi?

malum gezi parkından sonra arttı siyaset olayı sosyal medyada peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz ?

• Devam etmemeli
    64% (7)33% (3)50% (10)Oy Ver
  • Devam etmeli
    36% (4)67% (6)50% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
bende isterim siyaset paylaşılsın ama her gün her gün bıktım be

0|1
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Edilmeli ki insanlar Gökçek , Erdoğan ve türevlerine ağız payı vermeye devam etmeli .

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• insan bir şekilde tepki vermek istiyor anlıyorum da bişey yapmadan devamlı konuşup durmak çok saçma geliyor

oturduğu yerden dünyayı kurtarmaya çalışan bir toplumuz ne yazık ki

zaten siyaset sevmem siyasetçi de sevmem birde bilen bilmeyen bık bık konuşuyor

baydı bu muhabbetler

0|0
    0|0
  • Etmeli ama amacını da aşmamalı

0|0
    0|0
  • Devam etmeli

0|0
    0|0
  • gördüğüm en saçma soru

0|1
    1|1
  • Artmadı hep vardı ve evet edilmeli

0|0
    0|0
  • edilmeli bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Devam etmeli

0|0
    0|0
  • Devam etmeli

0|0
    0|0
  • yavşak polis :(

link

0|1
    0|1
  • Siyaseti bırak hiç bir konuda sosyal medyaya güven olmaz. Adam 5 yılın önceki fotosunu şimdi olmuş gibi haber yapıyor. Koyunlar da araştırmadan "löp" diye yiyor. Bilgi kirliliğinde öte gitmiyor.

0|0
    0|0
    • Pkk eyleminde yakılan Türk bayrağının gezi parkında yakılmış gibi gösterilmesi gibi ...

• Yabancı bir ülkede üzerinden motor geçen gencin "üzerinden panzer geçen genç" diye lanse edilmesi gibi...

• gezi parkında türbanlıların üzerine eşediler gibi akılları başka yerlerde olanların yalan dolan bilgiler yayması gibi..

• Twitter zaten bunun için var. Ben sırf siyaseti, gündemi takip etmek için siteye üye oldum.

0|0
    0|0
  • Devam etmemeli

0|0
    0|1
Yükleniyor...