Zor olanı seviyor insan her defa! Ne kadar doğru söylemiş Deniz ablamız. :)

Peki bu neden böyle neden bize değer veren yeri geldiğinde bizim için ağlayan elinden gelen herşeyi yapan her zaman yanımızda olacağını bldiğimiz insanlra neden hakkettiği sevgiyi veremiyoruz neden aşık olamıyoruz ? neden hep kalbimiz bizi üzen insanlara ait ? link Benden bu durumda olan bütün arkdşlarıma gelsin :)

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• İşte yıllardır merak ettiğim bir soru.Bi kızı elde etmek için sürekli peşinden koşarım herşeyi yaparım sonunda onunla birlikte olurum.Ama en fala 1 ay sonra bütün duygu ve heyecan biter.Aşk birliktelik değil peşinden koşmak sanki.O duygu daha bi hoş geliyo bana :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• tam ben işte :D çok kötüyüm bu konuda, ama kötü davrandıgım için asla bi kız beni terk etmedi şimdiye kadar :) ilgilenmiyo sevmiyosa havasına girip, ara ara ona ufak bi sevgi parçası gösterip sonrada göstermemiş gibi davranmak çok güzel bişi :) en azından üzülmüyosun bu yeter insana !

0|0
    1|0
  • teşekkürler şarkı için :)

0|0
    0|0
  • Acı çektiren tatlı gelir bazı insanlara.Ama olgun olan insanın böyle şeylerle geçireceği zamanı olmadığı için realist yaşar.

0|0
    0|0
  • Bilinçaltı,psikolojik bir durum.

Beyine Hükmetmek şart.

0|0
    0|0
  • deniz ablamız uyuşturucuda çekmişti

0|0
    0|0
  • çok doğru söylemiş deniz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Şarkı için teşekkürler evet dediklerine bir nebzede olsa katılıyorum.

0|0
    0|0
  • deniz seki geldi aklıma

0|0
    0|0
  • ulasılmazın cekıcılıgı ınsana her zaman daha hoş gelır

0|0
    0|0
  • En guzel ask zor olandir..nedeni blinmez oyle iste:)

0|0
    0|0
  • hayat bu alışalım artık...sorgulamak bizi sadece mutsuz eder..

0|0
    0|0
  • Ne istedigimizi bilmiyoruz iste.

0|0
    0|0
Yükleniyor...