Sürükleyici veyahut en iyi film hangisidir sizce?

Herkesin belli zevkleri vardır. Kimisi fantastik film tercih ederken, kimisi de romantik veyahut gerilim tercih edebilir. Kısa bir anket yaptım, son zamanlarda dikkat çeken filmler arasından ve imdb'de puan durumu iyi olan filmler arasından bir kaç tercihde bulundum. Sizce bu seçtiğim filmler arasında hangisi sizin için en iyi kategorisindedir?

Dipnot: Benim bu filmler arasında seçebileceğim en iyi kategorisinin başında gelen Film, Dram başkonulu Dövüşçü'dür. Dövüşçü diyince aklınıza saçma sapan dövüş filmleri gelmesin... Ardından da black swan ve one day diye gider. Ama Immortals da çok kişi tarafından beğenildi.

• Dövüşçü - Warrior http://www.youtube.com/watch?v=54vrgCP5nlc
    7% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
  • Ölümsüzler - Immortals http://www.youtube.com/watch?v=7VdONYkKFmQ
    40% (6)11% (1)29% (7)Oy Ver
  • Siyah Kuğu - Black Swan http://www.youtube.com/watch?v=5jaI1XOB-bs
    33% (5)22% (2)29% (7)Oy Ver
  • Bir gün - One Day http://www.youtube.com/watch?v=uLUWHW5NxwI
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Diğer; "Sizin belirledikleriniz"
    20% (3)67% (6)38% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• secim yapmak zor gercekten böyle seyler sorulduğunda bi aptallasırım simdiki gibi :)

0|1
    0|0
  • Ölümsüzler kesinlikle.

0|1
    0|0
    • abartı efekt ve basitleştirilmiş senaryo vardı. tamamen göz boyoma.

• the help (8.0)

a separation (8.6)

ikisi de oscar adayı bakalım a separationdan umutluyum kurgusu çok çok iyi inanılmaz sürüklüyor oyunculuklar muazzam yakın tarihli filmlerden en sevdiğim 2si.

0|1
    0|0
  • Siyah Kuğu

0|1
    1|0
    • kim eksilemiş bilmiyorum ama, bale içerikli olsa da gayet sürükleyici bir film.

• dövüşçü diyince aklıma saçma sapan dövüş filmleri geldi.

0|2
    0|0
  • evet ölümsüzler

0|1
    0|0
  • Sonu öngörülebilir olmayan filmler sürükleyici oluyor benim için...

0|1
    0|0
  • Siyah Kuğu yu seçtim ama Lake House filmi benim çok hoşuma gitmişti

0|1
    0|0
  • Bunların hepsi izlemek istediğim filmler

0|0
    0|0
  • Ölümsüzler - Immortals link

0|0
    0|0
  • Sİyah Kuğu..

0|0
    0|0
  • Kanuni Sultan Süleyman

aa

0|0
    0|0
  • Kanuni Sultan Süleyman

aaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Azınlık Raporu

0|1
    0|0
  • Ölümsüzler .

0|1
    0|0
  • Mulholland Çıkmazı

0|1
    0|1
    • o filmi indirili yıl oldu ama hala izlemedim sanki konusu sarmıycakmış gibi geliyo

• Olmaz mı. Çok sürükleyici cidden. :))) İzlesin de bir daha tünellerden geçemesin değil mi?

• artıladım

• Matrix Serisi - Testere Serisi - Amerikan Pastası Serisi - Hızlı ve Öfkeli Serisi - Terminatör Serisi. Dikkat ettimde güzel filmlerin hep devamları çekiliyor. O zaman devamı olmayan filmler kötümüdür ? Bak bu sorum soru başlığı olarak açılabilirdi. Ne bereketli adamım ya hemen soru türettim :)

1|1
    0|0
  • En iyisi: Terminator 2 : Judgment Day link

2|1
    0|0
  • İMBD kesinlikle haklı...

Shawshank Redemption is the best one

0|1
    0|0
  • 2001: a space oddyssey - film eskidir ama surukleyicilik konusunda yarmistir bana gore. bilimkurgu ve hayati sorgulatan bir film kesinlikle piyasa filmi degil.

persona - yine eski bir film ayrica siyah beyaz. siradisi bir film ve senaryo. psikoloji uzerine.

papillon - basyapit, seyredin, mesaji alirsaniz hayata bakisiniz degisecek

planet of the apes (ilk versiyonu eskisi) - harbi iyi bir film.

old man and the sea - film biraz vasat ama ernest hemigway in romanini okuyunca daha bir guzel geliyor

bunlari seviyorum ben, iyi filmler.

0|0
    0|0
  • Mahkumu izle 2. kez izlemek istersin.

0|1
    0|0
  • Ne yazık ki bu filmlerin çoğu çuval film. TV istasyonları içinde 100 film olan çuvallardan parti parti alıyor. IMDB 'nin puanlamasına bakma. %90 'ı ABD ziyaretçilerinin oylaması. Onların sinemaya bakışı belli.

Mevzu uzun ve meşakkatli..

0|0
    0|1
    • sonuçta avrupalıların da filmlere bakış açısı biraz daha farklı. mesela benim hiç zevk almadığım filmlerden aldıkları zevke anlam veremiyorum. top250den 200 film izlediysem 150si puanını hakediyor diye düşünüyorum. yani ben imdb puan sistemini %100 olmasa dahi %75 oranında onaylıyorum.

• shooter ve U571.. hala izliyorum bu iki filmi

0|1
    0|0
  • Warrior gayet iyi

0|1
    0|0
  • Diğer; Kingdom of Heaven...

1|0
    0|0
    • son zamanlarda demiştim. O film biraz daha eski. Ama en beğendiğim filmler arasındadır.

• X-Men: First Class link Her saniyesine kefilim.

Seçeneklerden arasından söylemem gerekse idi Black Swan derdim.

0|0
    0|0
    • x-men tarzında filmlere soğuk bakıyorum biraz. yani nasıl desem, ölümsüzler gibi abartı geliyor.

• Fantastik bir filme saçma, abartı gibi ifadeleri kullanmak pek mantıklı değil be hocam :)

• o zaman şöyle sınıflandırabiliriz. söylediğin gayet mantıklı, fantastik film sevmiyorum.

• Friday the 13th..

0|1
    0|0
  • 50/50 imdb(8.1) gerçekten izlemeye değer.

0|0
    0|0
  • gegen die wand

0|0
    0|0
  • matrix serisi

0|0
    0|1
Yükleniyor...