Hangi milletten insanları daha samimi buluyorsunuz ?

Türk milleti haricinde soruyorum. Seçme şansınız olsaydı Türk vatandaşı olmanın haricinde hangi milletin mensubu olmak isterdiniz. Size hangi millet daha samimi geliyor ?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• güney amerikalılar çok sıcakkanlı ve samimiler.dostluk ve sevgiyi onlarda gördüm.adamların içlerinde zerre kadar art niyet ve kötülük yok.onun için sömürülmüşler ve kendi anadilleri bile yok.

1|0
    0|0
    • Çok iyi bir noktaya değinmişsin bu yorum içimi cız ettirdi vallahi :)

• dostlugunuzun devamlı kalması dileğiyle...

• Teşekkürler...

Erkekler Ne Diyor 14

• Vatandaş olmak başka milletin mensubu olmak başka.

Her neyse ben şimdiye kadar gördüklerim arasında en çok bize yakın insanlar

Yunanlılar ve İtalyanlardı. Akdeniz kültürünün ortak özellikleri, sıcak kanlı olmaları, işin kolayına kaçmayı sevmeleri, eksileri ve artılarıyla çok benzerlikler vardı.

illa başka bir ülkede yaşayacak olsam ve seçmek zorunda kalsam İtalya derdim. Tarihi yapısı ve doğal güzellikleri ile de mükemmel.

1|0
    0|0
  • Turizm sektöründe bir süre çalışan biri olarak rahat cevap verebilirim..

İngilizler iğrenç ve yobaz insanlardır. Özelliklede Türkllere karşı katı oLurLar. (çoğunlukla)

Fransızlar ise sıcak kanlı ama yapıları bizden çook uzak..

Bizlere en yakın Almanlardır.. İsraf sevmezler yakındırlar ve en iyisi yobaz değiller. en azından çoğu..

1|0
    0|0
    • Bence de çünkü Almanlar uzun yıllardır Türklerle yaşamayı öğrendiler bundan dolayı bana da çok sempati uyandırıyorlar :)

• Tanık olduğum bir çok olay var . Ve evet almanlar bize en yakın millet kültür ve alışkanlık olarak.. :)

• Latinler off offf :D

1|1
    0|0
  • Marslılar

1|0
    0|0
  • Amerikan vatandaşı olmayı isterdim.bir konu hakkında konuşurken mimikleri,el hareketleri, vs daha samimi ve cana yakın oluyorlar.

1|0
    0|0
  • türkiye cumhuriyeti vatandaşı olur türk vadandaşı olmaz türk değilim danimarkayı ve danimarkalıları severim

1|0
    1|0
    • Cumhuriyet kavramı yokken de Türkler vardı arkadaşım ve dünyada onlarca Türk milleti var hepsi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı değil. Türk olmadığın belli zaten yorumdan :)

• he zaten bir siz vardınız çok şükür türk değilim zihnim safsatalrla dolu değil bu sayede :)

• Evet Türkler her yerdedir yüzyıllardır biraz araştırırsan Türklerin başardığı şeyleri görürsen zihni safsatalarla dolu olan milletleri kolayca ayırt edersin :)

• bilmiyorum ama sıcak ülkelerde yaşayan insanlar her daim samimiler

1|0
    0|0
  • Ben yunanlılar diyorum , ve seçme şansım olsaydı o milletin mensubu olmak isterdim. Zaten benim anne tarafım rum ve çocukluğum rumların arasında , yunanca ve yunan müziğiyle geçti.

1|0
    0|0
  • Brezilya

1|0
    0|0
  • akdeniz ülkelerindeki insanlar samimidir hacı ;) ispanya portekiz yunanistan ürdün mısır

1|0
    0|0
  • ukranyalılar

1|0
    0|0
  • kızılderililer ve meksikalılar samimi geliyor

1|0
    0|0
  • insaninsaninsan

0|0
    0|0
  • ruslar, ukraynalılar, finlandiyalılar çok çok samimi türkiye ye göre.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• korelileri yakın görüyorum kendime:)

1|0
    0|0
  • Güney Koreliler bize yakın

1|0
    0|1
  • Tabi ki İtalyanlar.

1|0
    0|0