En son ne zaman kitap okudunuz?

En son ne zaman kitap okudunuz?Vaktinizi nasıl değerlendirisiniz dizi izleyerekmi yoksa kitap okuyarakmı değerlendirirsiniz?En son hangi kitabı okudunuz?

• Bir gün önce
    44% (8)30% (3)39% (11)Oy Ver
  • Bir hafta önce
    11% (2)40% (4)21% (6)Oy Ver
  • Bir ay önce
    39% (7)20% (2)32% (9)Oy Ver
  • Bir yıl önce
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bir yıldan fazla
    6% (1)10% (1)8% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
15|10

En İyi Erkek Görüşü

• Besinler nasil insanin bünyesinin vazgeçilmezi ise, ilim ve irfan'de ruhun vazgezilmezidir, kanimca. Ömür dakikalarimin geneli kitap okumakla geçer. Nede olsa kitap, iki ruh arasinda asikane bir mülakat, meçhule açilan bir kapidir

0|1
    0|0
    • Çok hoş bir alışkanlık değilmi?Peki şu ana kadar aşağı yukarı kaç kitap okdunuz?

• çok tesekkür ederim ama benim kendime özgü bir okuma tarzim var, normak tempoda düsünerek okurum. Bazen uzun süre düsünürüm okudugum bir bölüm sonrasi

• sen bilirsin nası seviyon öyle okumaya devam et.ben sadece seninde bir kitap kurdu olarak bu programdan faydalanmanı istemiştim.nasıl istersen

Kızlar Ne Diyor 15

• en son temmuz agustos ayi arasinda gittigim yunanistan tatlinde okumustum Yuregim seni cok sevdi Canan tan adli yazara ait surekli erteleyip duruyorum yarim yamalak birakmistim ve nihayet orda bitirdim

0|1
    0|0
  • Bir gün önce

0|1
    0|0
  • 1 ay önce

.

0|0
    0|0
  • 1 hafta önce.

0|1
    0|0
  • Uyumadan önce okudum 5-6 saat önce

0|0
    0|0
  • aret vartanyanın kitabını okumak istyrm ama bulamyrm :(

0|0
    0|0
    • Eğer sıfırı tükenmişse gitdigidiyordanbak bende sıfırı tükenmiş kitapların hemen hepsini gitdiyordan alıyorum eminim gitdiyordan bulursun

• dün

uyduruk bir ingilizce roman okuyorum ismini bile hatırlamıyorum maksat dil mil

0|1
    0|0
  • Bir ay önce

0|0
    0|0
  • 3 ay önce,en son Tongue fu .

0|0
    0|0
  • 1 tün önce

0|0
    0|0
  • Bugün yeni kitaba başladım.

0|0
    0|0
  • Bir gün önce

0|0
    0|0
  • az önce okudum karanlığın elli tonu

0|0
    0|0
    • grinin elli tonu olmasın o kitabın adı?

• ilk kitap grinin elli tonu

ikincis, karanlığın elli tonu

üçüncüsü özgürlüğün elli tonu

seri bunlar 1-2-3

• Ben okumadım o tarz kitaplar pek ilgimi çekmez sadece adını duydum kitabın

• Surekli okuyacak bir kitap olur evimde. Yillar önce okudugum Sofinin Dunyasini yeniden okuyorum.

0|1
    0|0
  • şimdi okuyorum syvlia brownienin dünyanını sırları ve gizemleri öneririm

0|1
    0|0
    • Bende birazdan tekrar kitap başına geçicem bende moskova önlerinde diye bir kitap var onu okuyorum.İkinci dünya savaşında sovvetlerin almanlara karşı mütiş direnişi in anlatıyor

Erkekler Ne Diyor 9

• Kitap okumadan gözüme uyku girmez. Dizi dersen en son Yılan Hikayesi'ni takip ediyordum :D

0|1
    0|0
  • 1 ayı geçti sanırım. Portre çizmekten kitaba fırsat bulamadım. Halbuki başucumda durup duruyor. Yazık.

0|1
    0|0
  • dün gece uyumadan önce

0|1
    0|0
  • Bir ay önce

0|0
    0|0
  • Bir gün önce

0|0
    0|0
  • Asil uzucu olan sey, konunun 1* olmasi. Seriye basladim pasam r.a. salvatore okuyorum. 17 serilik kitabin 4. Sundeyim. Fantastik sevenlere tavsiyemdir.

0|0
    0|0
  • 2 ay önce

0|0
    0|0
  • Bir hafta önce

0|0
    0|0
  • genelde pc ve internetim sayesinde çok güzel vakit geçiririm vede hiçbirşeye değişmem bu ikisini ;) :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...