Ben neden herşeyden korkuyorum ?

arkdaşlar ben önceleri örnek vereyim geceleri yanlız kalmaktan karanlıkta çıkan çatır çutur seslerden çok korkmazdım.gece evde tek başıma kalırdım korku filmleri izlerdim hiç birşey olmazdı.ama artık yapamıyorum.özellikle sevgilimle dabbe filmine gittikten sonra herşeyden korkar oldum..uyuyamıyorum.seslerden korkuyorum.hep tedirgin haldeyim.kendimi bir okuttursam mı diye düşündüm.acaba filmden etkilendim diye mi oldu böyle ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• dabbe filminden nasıl korktun o değil de

1|0
    0|0
    • iki tanesini evde tek izledim.sonuncusunuda sinemada izledim.işin ilginç yanı evde izlerken korkmamıştım sinemadayken de korkmadım.o yüzden anlam veremıyorum

• geçen aklıma geldide cesaret edemedim

• sesini kısınca korkmazsın merak etme korku filmlerinde asıl korkulan ses efektleridir

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu korkular pisikolojik. Korktuğun seylerin ustune git ve korkunu yen. Mesala bir ses duydun senaryo yazmaya başladın. Git ve kontrol et. Hicbirsey olmadıgını görüceksin ve korkun yerini rahatlamaya birakicak. Bu sekilde zamanla atlatirsin.

1|0
    0|0
    • öyle yapıyorum kalbim yerinden çıkacak gibi oluyor uyurken arkamı dönemıyorum birşey vardır diye sonra dönüyorum halbuki birşey yok.kalkıyorum ışığı yakıyorum sonra yatıyorum tekrar biraz rahatlıyorum ama tamamen değil

• Bu sorunları ustune giderek asarsın zamanla is kendi kafanda bitiyor korkacak birsey olmadığına kendini inandirinca rahatlarsın zaten. Kafana takmamaya çalış.

• psikolojik o filmin etkisinde kalmışsın bir süre sonra geçer

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kendin dua oku. bildiğin duaları et.Allahım kötülüklerden sana sığınırım de. korku filmi izledikten sonrs ya da senin gibi korkan biriyle konuşunca etkileniyorum ve uzunca süre kurtulamıyorum etkisinden

1|0
    0|0
Yükleniyor...