Hiç birinin ses tonundan etkilendiniz mi?

Biriyle tanıştım bana zorumu oynuyordu gizemi mi seviyordu bilmiyorum. Kendisini ya da ona ait hiç bir resim görmedim sadece sesini duydum aman Allahım o ses tonu yani bu duyguyu anlatmanın bir tarifi yok. Bir ses tonunun beni bu kadar etkilemesinin şokunu bir kenara bırakıp her saniye dinleyebilirdim onu şarkılar söylesin masallar anlatsın sesiini duymalıydım.

Hiç birinin ses tonundan etkilendiniz mi ?

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• evet etkilenmiştim yıllar önce, sonrasında tanıştım da.. güzel duygulardı :)

(yaşım 15 ti o zamanlar)

etkilendiğin şey onun sesi değil, sadece ruhunun bu duyguya ihtiyacı var aracı olarak onun sesini kullanıyor. geçici hislerdir muhakkak

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Sesinği beğenip, "ahanda bu kesin çok karizmatik" dediğim insanlar oldu.

Ki gerçekten de karizmatiklerdi.

0|1
    1|0
  • Bazen bir ses tonu bir dokunuşun veremeyeceği bir çok şeyi verir insana hissettirir , hatta bazen aşık eder.

0|1
    0|0
  • Etkilenmiştim

0|1
    0|0
  • Evet etkılemıstı benı

0|2
    0|0
  • Baya begenmistim o sesi ama kendisini görünce hic bir etkilenme begenme olmadi

0|1
    0|0
  • bazen gerçekten ses tonu etkiliyor insanı

0|1
    0|0
  • etklndm evet çocuk çok yakısklıydı ama sesi borazn gbydi :SSS

Peki senin etklndgn ses nasldı ? :)

0|1
    0|0
  • Etkilenmedim. Ama sırf ses tonundan dolayı soğuduğum oldu. Her iki türlüde ses tonu önemliymiş onu anlıyoruz.

0|1
    0|0
  • Peki sen hiç sevdiğinin sesini unutmaktan korktunmu? Elimde olan sadece sesi birkaç fotoğrafı oda sevgilisyle olan. Yüzyüze görüşebilecekmiyiz diye düşünürken acaba o sesi birdaha duyabilirmiyim diyorum..

0|0
    0|0
  • evet etikilendimmm

0|0
    0|0
  • ses itici yapabilir bir kişiyi çekici de yapabilir tabi. beğendiklerim ve beğenmediklerim oluyor. dikkat ederim buna

0|1
    0|0
  • Evet. Ses bazen yanıltıcı oluyor ama:D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• evet etkilendim

0|0
    0|0
  • çok etkileyici sesim var <3

#KSye hashtag gelsin

0|0
    0|0
  • Etkilenmez olaydiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiım :((

1|0
    0|0
  • bugün öğlen araba yıkarken baba radyodaki kızı erkek zannettim çok etkilendim benden kalın sesi vardı

1|0
    0|0
Yükleniyor...