Rock Ruhu Taşıyan Gençler Buraya!..

link

Rock ruhu bu olsa gerek.Natasha'nın hiç Türkçe bilmediği halde bu şarkıdan etkilenip bana bu kadınla ilgili arşiv hazırlamak istediğini söylemesini sağlayarak 'Müzik evrenseldir'teorisini kanıtlayan Şebnem Ferah'a notalarımızı iletmekten beste duyarız.Bu teoriyi kanıtlayan başka kimler var sizce?Eminem ve Teoman örneğini vermeyin .Onlar benim:)

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Türk müzik dünyasındaki birbirinden sığ ve boş tiplemelerin arasında, gerçekten dünya çapında kaliteli müzik yapan nadir müzisyenlerden biridir Şebnem Ferah. Ekürisi Teoman'ı da es geçmemesi iyi olmuş :)

Şebnem Ferah is one of the rare musicians who produce worldwide quality music in Turkey, which is a land of countless idiotic singers. I'm glad you have met her :)

0|0
    0|0
    • Pelin- Aramızda olan genç, aramıza hoşgeldin:)

Natasha-Wow:) U know speaking English:) I'm amazed :) Most of the Turkish boys doesn't know speaking English:)But they are so handsome:) I'm glad I have met u:)

• Thanks a lot :)

• Onemli degil:)

Erkekler Ne Diyor 6

• Yavuz tekin bb king...

0|0
    0|0
    • Arabesk dinlerim de Ferdi,Müslüm Baba,Orhan Gencebay da demiyorsun ki :) Bence bunlar artık çok bohemleşti.Yani her acı çeken gidip şarkı yapıyor sonra saçma bir arabesk tarz çıkıyor ortaya.Herkese saygım var ama bu başlık altında bence bir örnek olamaz.

• :) Ben de

• ben eskiden almanları pek sevmezdim kaba herifler derdim, dillerinide sevmezdim ama rammstein yüzünden almanları sevmeye başladım, dilleri çok güzel gelmeye başladı, bende kaba oldum artık, hitlerin çirkin suratı bile sevimli görünmeye başladı :)

0|0
    0|0
    • Pelin-Hitler'i hiçbir zaman sevimli göremeyeceğim ama Rammstein konusunda katılıyorum.

Natasha-Rammstein Rusya'da çok popüler.En azından benim okuduğum okulda öyleydi:)

• haa iki kişilik üyesiniz siz

bu şarkı size gelsin link

• Pelin ve Natasha-Teşekkürler.Amerika'nın Guns'n Roses'ına benziyor aslında

• Rock Ruhu ; link

0|0
    0|0
    • Sen aşmışsın dostum:) Dünyaya gelebilmek de başarı sonuçta.Ama biraz geride kalmışsın dünya kurulalı M.Ö+M.S kadar yıl oldu.

• Bu arada rammstein'dır benim grubum.

• Pelin-Ne güzel:)Yanlış yere mi yazdın anlayamasam da güzel:)

Natasha-Rammstein Almanya'nın belki de en iyi grubu.

• finlandiyalılar bu konuda çok iyiler adamlar rock müzik yapmak için yaratılmışlar sanki

0|0
    0|0
  • Norveççe bilmediğim halde son 2 yıldır norveççe şarkılar dinlemeye başladım

0|0
    0|0
    • Evet bu da yakın bir teori tabi ama ben de Korece Japonca şarkılar dinlerim mesela ama hiçbir zaman bir Jackie Chan gibi hissedemedim yani:)

• Teşekkürler :) tavsiye ederim

• Pelin-Denerim:)

• Muzik evrenseldir. Eni vici vokke!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 0|0
    0|0
    • Pelin-Sözsüz müzkleri sadece filmle birlikte dinleyebiliyorum ben.

Natasha-Sozler yok?(Arkadaş olayı geç anladı da:)

Yükleniyor...