Kapat

Türk sanat müziğinden seçmeler :)

arkadaşlar ben sesimin güzel olduğuna inanıyorum fakat doğru şarkılar seçemediğimi düşünüyorum.. türk sanat müziğinden bir şeyler bilmek , özümden bir şeyler söylemek istiyorum.. ne önerirsiniz ?

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 10

• Zirve şarkılarla başlama; hele ki şan, nefes vb. durumlarda yolun başındaysan..

Kendi çapında birşeyler yapmak istiyorsan sadece altyapı olan müziklere eşlik etmekle başlayabilirsin.. Karaoke mantığı..

İşini görebilecek link: link

0|0
    0|0
  • Biliyorsun bir zamanlar

1|0
    0|0
  • bı soru cevapladım karşıma bu soru çıktı. sağlık kategorısı mı neydı eğitimci kız...

soruya gelince Ankara yöresinden sunu soyle satış rekoru kırıyomus link

0|0
    0|0
  • - link

kerkük türküsü ama okuyabilirsin

1|0
    0|0
  • Leyla Bir Özgecandır...

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ac asık veyselı dınle

0|0
    0|0
  • Sesin hangi sarkiciya benziyorsa onun en iyi yorumladigi sarkiyi secmelisin

0|0
    0|0
    • tiz değil ve uzun hava kadar uzatmadığım sürece yoğun yani kulağa hoş gelebilecek gibi desem umarım anlatablmşmdr

• Hayir anlamadım :) Youtube'a yükle dinleyelim. Böyle tarifle olmaz ki

• :) tamam teşekkür ederim iyi akşamlar

• Buyrun link de aşağıda ... Melihat Gülses Canımın ta içisin sen ...= )

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• 1|0
    0|0
  • Yalnız önemli olan başkalarının da sesinin güzel olduğuna inanması sonuçta insan kendi sesini karşı taraf gibi duyamıyor

0|0
    0|0
    • evet zaten ben dinlettim oradan biliyorum da arkadaşlarıma da bir şeyler söyleyip fikrini almak istiyorum.. slow şarkılarda iyi olduğumu düşünüyorum ve o tarz bir şey arıyorum

• bilmeden nasıl söyleyeceksin ki?bir kaç tane en azından bilmek ve ses rengine uygun olanı seçmen lazım.

buyur: gözlerin doğuyor gecelerime.

0|0
    0|0
Yükleniyor...