Herkese gunaydin internet agiyla ilgili yardim lutfen

Evde internet agina telefondan baglanabiliyorum diz ustu bilgisayardan baglanabiliyorum ama bir minibook'um var ondan baglanamiyorum aksam bir baglandi sabah yine baglanmadi deli oldum markasi lg bilgisi olan varsa yardmci olsun lutfen sifre hatali diyo ama dogru

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• şifren yanlış fn fonksiyonu ile numlocka bas kapa u9 yazar örneğin renkli şekilde fn num acıksa sen u yazdığını sanırsın fakat 9 yazar şifre yanlış olduğu için bağlanmaz..=)

0|0
    0|0
    • karakterler gizli değil açık şifre dogru yazdıgımı görüyorum bilgisayarıya götürdüm başka yerlerde de açılıyo bir de yalancı durumuna sokuyo beni

• :D şifre yazdığın bölümde karakteri gizli tikini kaldırıyorsun ya hemen üstünde bağlantı tipi var aes ve tkip genelde aes olur bunları değiştirip dene..

Erkekler Ne Diyor 5

• Buyuk harf kucuk harf karısıklıgıda olabilir

0|0
    0|0
  • evde kablosuz ağ varsa o minibook ile arama yap o ara kablosuz ağ kutucuğunda bir düğme olması lazım ona uzun bas ki seninkini tanısın bide öyle dene

0|0
    0|0
  • makinalar sen ne dersen onu yapar kafasına göre şifre hatalı demez.

Sorun sende

0|0
    0|0
  • Kullandığınız minibook ile internet protokolü uyuşmuyor. Modeminizden internet şifre protokolünüzü mininbooka göre uyarlamalısınız. Kolay gelsin

0|0
    0|0
    • onu nası yapıcam bn anlamıyorum ki hic

• Böyle kimse yardımcı olamaz size. Sorunu detaylı olarak anca bilgisayarınıza bağlanarak çözebilirim malesef.

• sana bir mesaj göndericem arkadaş olmamız gerekiyomus gönderdim istek kobul edebilir misin

• Hayırlı Sabahlar ...

Kablosuz bağlantı mı kuramıyorsun ... ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...