Neden TÜRKÇE şarkılar değilde ingilizce şarkılar dinliyoruz?

Merhabalar arkadaşlar. Ben buna çok takıntı yapıyorum öyle insanlar tanıyorum ki türkçe şarkıyı dinleyince ne bu olum ya aç bir yabancı şarkıyı takılalım diyenleri telefonunda türkçe müzik olmayip sürekli yabancı dinleyenleri ya da araba vs bilgisayara geçince direk ingilizce müzik açanları ha adam anlasa bari ingilizceden yine birşey demicem. bana çok saçma geliyor güzel TÜRKÇE şarkılarımız varken neden ingilizce şarkılar dinliyoruz ya da ingilizce konuşmaya calisiyoruz. Teşekkürler.

Güncellemeler:
Varmı arkadaşlar baska düsüncesi olan neden türkçe sarki degilde ingilizce

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• eğlenceli müzik olarak iyi sarkı yapmıyor burdakıler bende dinliyorum slovlarıda melodinin güzelliğinden dinliyoruz sanırım Türkçenin yeri tabı ki ayrı ama ing öğrenmeye çabalamak güzel birsey bence ki dünya dili ama bizim türkülerimize türk sanat müziklerimize kimse su dokemez :D

0|0
    0|0
  • Ben soruyu geçtim de BENİM ARKADAŞIMIN FOTOLARI SENİN PROFİLİNDE NE ARIYO CANISI?

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Kardesim Turkler muzik yapmayi tam manasiyla bilmiyorlar ne yazik ki. Adamlar yapiyor bu isi ondan. Bu arada ben gayet rahat anliyorum Sozleri falan :)

0|1
    0|0
  • Milletin ne dinleyeceği bize mi kaldı?

0|0
    0|1
    • Yav ne alaka şimdi kardeşim isteyen istedigini dinler onu mu dedim ben Türkçe şarkılar varken neden ingilizce dedim.

• O adamın zevki öyledir. O hoşuna gidiyordur ondan dinliyordur.

• müzik evrenseldir kulağa hoş geldiği sürece her dilden şarkı keyif verir

0|2
    0|0
  • Ben müzikte huzur arıyorken şaçma sapan türkçe müziklerin sözleriyle beynimi allak bullak etmek istemediğim için yabancı müzik dinliyorum.

0|0
    0|0
  • Göreceli bişey

0|0
    0|0
  • İkisini de dinlerim. Yabancı dinlememin sebebi sözlerden çok müzik ve sese önem verdiğimden.

0|0
    0|0
  • bunu mu dinleyek abi :(

link

0|0
    0|0
Yükleniyor...