Rafet El Roman'ındaki "el" isim mi soyadı mı?

Kız olsa kızlık soyadı falan dicem de :D saçma yani el ne alaka isim olmaz soyadı desem 2 tane mi soyadı var bu adamın :D

0|0
6|14

En İyi Kız Görüşü

• İki söylenti var konuyla ilgili, birincisi El Romano adlı ispanyol halk kahramanından etkilendiği. Bu El Romano zamanında İspanyol imparatora karşı isyan edip öldürülmüş ardından da halk devrimi olmuş. Hatta Rafet El Roman'ın liberto diye bir şarkısında da geçiyor El Romano, ikincisi ise Rafet El Roman'ın Edirne'de roman kökenli bir ailede doğduğu ve 'El Roman' la kökenine göndermede bulunduğu.Buarada El İspanyolca tekil erkeği tanımlamak için kullanılan bir ek, bu açıdan bu ihtimalde mantıksız değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• soru çok iyiymiş hiç aklıma gelmemişti böyle bişey merak ettim bende :)

1|0
    0|0
  • Rafet : zerafet

El : yabanci

Roman : rom icki roma vatikan roman derinlik :D

2|0
    0|0
  • Haha :D Sahne adı o, Viki'den bakabilirsin gerçek adına: link

0|0
    0|0
  • bir ton anlamı var hangisini söyliyim :d

0|0
    0|0
  • dükkana geldiginda soracagım :D

0|0
    0|0
  • Sahne adıdır ünlü olunca piyasada öyle anılsın daha faydalı olur diye uydurmuşlardır.

0|0
    0|0
  • Bir aitlik bildirisi gibi duruyor. Roman, çingene demek. El roman; çinge halkı, olabilir sanırım. Gerek soyadı; Yaşdut.

0|0
    0|0
  • bir ara müezzinlik yaptı asıl soyadı Yaşdut, el roman arapça gibi sanki müezziinlikten falan mı aklına getirip koymuş :D

0|0
    0|0
  • Gercek soyadi Yasdut. Roman ailenin cocugu oldugu icin El Roman ekini sahne ismi olarak kabul etmistir.

0|0
    0|0
  • ne olacak bu gençligin haliii

0|0
    0|0
  • ne bilek ara rafer el romana sor :D

0|0
    0|0
  • Rafet bir romandır. Demek istiyor. Yani benim haayatım roman olur demek istemiş.

0|0
    0|0
  • soyadı olsa birleşik olurdu mantıken

0|0
    0|0
  • Babası Arap olduğu için.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...