Inançlı insanlara sorum

bu dünyada imtihanı kolay atlatmak ve mutlu olmak için gereken bir şey var mı?

0|0
43

En İyi Kız Görüşü

• bu dünyada kafamızı karıştıran ne varsa inanç eksikliğinden geliyor inancın tam olmalı herşeyden önce. imtihanı kolay atlatmak için de nefsine sahip çıkacaksın..

0|1
    0|0
    • inancım var.nefisten kastın ne

• tamam teşekkürler bilgilerin için:)

• önemli değil. Bunlar temel bilgiler bence biraz daha öğrenmelisin, araştırmalısın..

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet var.İmanlı olacaksın tabi sadece dilde değil gönülden inanıp Allaha güvenince gerisi mutlaka bir şekilde geliyor.Ama imtihan bu zorluklar ardarda da gelebilir kolay atlatatılada bilir inancı bırakmayıp güçlü durduğumuz zaman hem dünya mutluluğu kazanılıyor hem de imtihan atlatılıp ahiret mutluluğu kazanılıyor.Hepsinin de bir tek yolu var o da İMAN.

0|0
    0|0
  • Inanç konusunda bir karmasa içerisindeyim. Ateis gibiyim bazen bazende dua ediyorum zor donemler geçirdigimde. Ne oldugum belli degil anlayacagin.

0|0
    0|0
  • Ahlaklı olmak herşeyden önce gelir. İbadetleri yap demiyorum cünkü ibadet yaparsın ama gündelik hayatta günah işlersin bu olmaz ama ahlaklı, terbiyeli kısaca iyi bir insan olursan hersey olur

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• namaz ,namaz,namaz

0|2
    0|1
    • namaz kılmanın ne gibi etkisi var

• sana canı veren , nefesi veren ,yemeği veren ,sevdiğini veren ALLAH cc önünde eğilmiyorsan ona kafa tutuyorsan ben senin önünde eğilmem diye ne kadar dürüst olunabilinirki

• huzurun kaynağı namaz ve mutluluğun garantisi mi

• Kalbinin iyi olması.

0|0
    0|0
  • O zaman ben çıkayım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...