Universitede orta yerde eski misir büyüleri kitabi okusam sorun cikmaz dimi, kanunen ya da sosyal olarak?

Ne dersiniz ne okuyosun diye okulla ilisigimi kesecek, tutuklayacak, ya da beni tanimamasina ragmen tepki gosterecek degiller dimi?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• kanunen br şey olmaz ama anormal gözü ile bakarlr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir şey olmaz, zaten masonlarca yönetiliyoruz :)) Yandaş bile toplarsın. Neyse sustum.

0|0
    0|0
  • sanmam

0|0
    0|0
  • bişey olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kanunen hayır. Sosyal olarak büyük olasılıkla sorun çıkar. Herşeyden önce "sen putperestlerin kitabını okuyorsun" savı ile giriş yaparlar.

0|0
    0|0
    • cahiller her zaman ayni, napalim. He he der gecerim

• Aksiyona gerek yok eski mısır kültürünü merak ediyorsan bile milletin içinde okumaya gerek old. Düşünmüyorum

0|0
    0|0
    • Millete ne ben kendi kendime kitabimi okuyorum

• masonlara mı merak sardın

0|0
    0|0
    • ne alaka evrensel bilgelik ile sadece masonlar mi ilgileniyor.

• valla hacı yüksek büyü alçak büyü bilmem ben bildiğim bişey varsa mısırla büyü yanyanaysa masonlar devrededir dersen ki masonları araştırıcam iyi niyetliyim gir youtubea hala kaldırmadılarsa tabii "gelenler" isimli belgeseli izle problem kalmaz girme öyle büyüye falan tehlike

• gelenler falan deccal meccal herseyi ibrahimi dinlerin kavramina gore aciklamaya calisiyor. Biliyorum onlari. Buyu tehlike degil ama senin bilge olman icin lazim. Ondan kotuleniyor zaten, ilgilenip gercege ulasma diye. Cinler minlerle ilgilenmek tehlike zaten de benim bahsettigim kendi beyin gucunle gercekligi degistirmek. Baska varliklarla muhatap olarak degil.

Yükleniyor...