Sitede kültürlü dediğiniz üyeler var mı?

Sadece bilgili anlamda da değil entellektüel veya yaşam felsefesini düşüncelerini beğendiğiniz üyeler var mı ?

İsim verecek olursanız hangi üyenin isimlerini verirdiniz?

0|0
14|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• BalBadem

Elmalı_turta

kedicik00

Smyrna

Maydonoz

delee

pembepanterrrrrr

tuhafnick vardı, gitmiş :(

Liebe1907

dossill

ha bir de hangisi bilmiyorum ama "Gizli Kullanıcı" nickli üyelerden bazıları da çok kültürlü :D

2|0
    2|7
  • ben kültür üniden mezunum isteyene diplomamı gösterebilirim.

0|1
    0|1
  • İsim vermek istemiyorum fakat kültürlü bulduğum görüşlerini önemsediğim üyelerin çoğu arkadaş listemde ya da takip listemde.

0|1
    1|0
  • 0|0
    0|0
  • anarko komünist namı diğer comrade,marul,hasandırbenimadım,josefk,böylebuyurdu berdüşt ve birkaç kişi daha... Normalde beni tanıyanlar bilir böyle sorulara isim yazmam da mal mal tiplere kültür abidesi muamelesi yapılmaya başlayınca zaruri oldu.

1|4
    4|3
    • Eksilere aldırma. Burada tıp öğrencisi-doktor adayı değil, dağdan bağlanan bir terörist diye algılanıyorsun :) Kültürlülük beklemek çok lüks

• Onu bilmiyorum da erik gibi kütür kütür kızlarımız var

0|0
    2|2
  • Herkesi satır satır okumuyorum ama ne zaman okusam hiç bozmayanlar var.

Hasandirbenimadim, Fink Ployd, Komunist, Nonethelessh, Araknafobia, Wolfie, Zafiyet gibi üyeler

1|1
    3|3
    • dağda öyle adamlar var ki bunların gözünde profesör rektör diye büyüttüğü adamları cebinden çıkarır

• var tabiki. ismindende anlaşılacağı gibi ''nirvanauygar''.. kendisi büyüktür,aşmıştır,takip edilmesi gerekir.

0|0
    0|1
  • Ne kadar aykırı adam varsa kültürlü yazmışsınız.Aykırı olmakla kültürün ne alkası var ya? Sizin kültür anlayışınızı sevsinler!

0|0
    0|1
  • Kesinlikle yok. Daha çok ergen sitesi burası.

1|1
    0|2
  • Göreceli bir kavramdır. Kim ? kimin ? ne kadar bilgili ve kültürlü olduğunu bilemez. Eğer yeniysen buralarda zamanla öğrenirsin :)

0|0
    0|1
  • dün üye oldum. gördüğüm en kültürlü üye sensin sevgili anonim.

0|0
    0|1
  • varda bende kalsın :)

0|0
    0|0
  • sen çok kültürlüsün galiba ?

0|0
    0|1
  • nedim69 çok kültürlüdür <3

2|0
    4|3
  • sen tabıkı de cok kulturlu entellektüel birisin felsefen bunun üstüne zaten :(:) başkasına gerek

0|0
    0|1
  • Bence kendini göstermeyen birsürü insan var :)

Bazıları kasıyor uzun uzun güzel cevap yazmak için :) gereksiz

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 14

• kültür diyemeyeceğim çünkü o formatta bir site olmadığı için verilen cevaplarda kültür aramıyorum. zaten ki kültürün ne demek olduğuda kişiden kişiye değişiyor neyse. bu sitede bilgi açısından gayet donanımlı tek üye vardı analitikdüşünce o da zaten arkasına bakmadan kaçtı.yaşam biçimini bilemem kimsenin

0|0
    0|2
  • hayır yok

0|0
    0|0
  • Herkes çok kültürlü aman aman :)

0|0
    0|1
  • Ben kültürlü müyüm diye bir sordum kendime. Çok mü kültürsüzüm yaa. Bunalıma gircem şimdi. Neyse ki yarınki soruma ilham oldun. "Kültürlü olmak için ne yapmalı ? " .

0|0
    0|1
  • Eveeet.yine afise saati gelfi.egolarin şişme vaktidir.

Kim burada göründüğü gibi ki tam manasiyla? Olan da kendini belki etmek istemez zaten . biliyorum diyen aslinda hic bilmeyendir nasılsa.

1|2
    1|3
  • KS de ne kültürü arıyorsun sen ya millet can sıkıntısından ..vakit geçirsin diye giriyor ...kakarakikiri ne kültürü görende her hafta sonu kültür toplantısı olur sanır sitede..:D:D:D::

0|0
    0|1
  • SwimInFlames

0|2
    1|5
  • bilemm ben kimsenin yorumunu okumuyorum :D

0|0
    0|1
  • Yok öyle biri .

Olmadığı için eksiyi de basarlar şimdi .

E , yoksa yok ?!

YOK .

0|0
    0|1
  • üyenin izni olmadan veremem

0|0
    0|1
  • Pikaçu

0|0
    0|2
  • hicazkar

1|0
    0|1
  • Var

(kısacaayçikderler) çok hanım tatlı ve kültürlü bir bayan bence :)

0|0
    0|1
  • çakmaüye var yorumlarını beğeniyorum. mantığa uygun

1|1
    2|2
    • Çakmaüye iyidir evet rastladım bir kaç yorumuna gayet oturaklı ve düşündürücü..

Yükleniyor...