Norveççe nasıl öğrenilir?

Arkadaşlar aramızda Norveççe bilen var mı? Bilenler varsa nasıl öğrenebiliriz acaba? Türkiye'de/Bolu'da kursu var mıdır?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• işyerinden bir kız arkadaşım evlendiği erkekle birlikte norveçe yerleşti.orada 1 senede öğrendi.sanırım zor olmasa gerek.neden norveççeye ihtiyaç duyuyorsun.imkanın var ise norveçte öğrenmeye bak.daha çabuk uyum sağlarsın dile.

1|0
    0|1
    • Şimdilik yok ama ilerde belki olur kim bilir :)

• Boluda sosyal olmak mi imkansiz

• arkadaş çevreni geniş tutarak ,onlarla sıkça zaman geçirerek erkeklere olan utangaçlığını yenebilirsin.

kendine güvenmelisin.herkes mükemmel değildir.kursa gidiyor musun dershane gibi.?

Erkekler Ne Diyor 10

• Bizim bu tarafta almnya holanda blçikalı kişiler çok oldu için ve yurd dişin eoturum almak için dilini bilmek şart oldu için alnmyaca vb dil kursları var ama sizin orada konsolosluk var mıbşr ülkenin olmamsı gerek bizim burada alman konsolosluğu var istanbulda olbilir

0|0
    0|0
  • Merhaba arkadaşlar,

Merak etmeyin , eğer ingilizce ve almancaya aşinalığınız var ise, norveççeyi öğrenmeniz zor olmaz ama unutmamanız gereken şey şu ki, norveççe yazılı kaynaklardan öğrenilmez yani demek istediğim öğrenilir ama yeterince konuşulamaz. Fonetik bir dil ve illa ki bir bilenden dinleyerek öğrenmeniz lazım.

Öğrenmek isteyenlere ders düzenlemekteyim.

Kolay gelsin.

1|0
    0|0
  • ben ingilizce biliyorum sadece valla o yetio işte

0|0
    0|0
  • istanbul'da bile zor, norveç türkiye derneği falan bulman lazım

0|0
    0|0
  • boluda olacağını sanmam.

0|0
    0|0
  • benim teyzen norveçe gidip 3 ayda öğrendi ama yaşanacak yer degil 6 ay gece 6 ay gündüz ve kutup bölgesi.

0|0
    0|0
  • Soruna cevap veremicem ama merak ettim yaa,neden bu dili öğrenmek istiyorsun ki?

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ama iskandinavlara ya da dillerine ilgim var ayrıca Norveç'i çok merak ediyorum

• ne için lazım dı

0|0
    0|0
  • o değilde ben french kissi çok iyi bilirim asdfgh

0|0
    0|0
  • biraz milliyetçi olun be amk norveçli biriyle sevgili olmak için norveççe mi öğreniceksin

0|0
    0|0
    • Hayir ne alaka norvecli biriyle sevgili olmak ben norvecceyi sadece hosuma gittigi icin ve merakim oldugu icin ogrenmek istiyorum hobi olarak yani

• başka bir dil öğrenmenin neresi sinir bozucu acaba?

• nerenle anladın beni başka milletten erkeklerle sevgili olmak sinir bozucu

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...