Kendinizi kaybettiğiniz şarkı hangisi?

dinlerken uzaklara daldığınız kendinizi kaybettiğiniz şarkı hangisi?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ralph Vaughan Williams'ın harika eseri The Lark Ascending link

Bir tarlakuşunun hikayesini anlatıyor. Bir kuşun doğup hayatı kucaklamasını dinliyoruz. Onun mutlulukları, coşkusu, sevgisi, yaşama isteğini anlıyoruz. Şarkısıyla bize cennetten nameler, özgürlük diyarından gelen sözler iletiyor. Sonunda da o da kaçınılmazı yaşıyor. Her dinlediğimde beni etkiliyor. O aramızdan ayrılırken bundan sonra şarkısı artık içimizde yankılanacak olması beni hüzünlendiriyor.

Vivaldi - 4 Mevsim link

Özellikle yaz döneminde çobanın yaz fırtınasına tutulması ve sürüsünü kaçırmasını dinlemek çok güzel. Fırtınayı dinlerken doğanın ihtişamını ve gücünü bir kez daha hissediyorum. Varlığımızın ne kadar küçük olduğunu anlıyorum. Eserin tamamını da çok seviyorum.

Lost In Space - Apollo 440 link

Yine sevdiğim ve beni hareketlendiren bir şarkı daha ...

Icona Pop - I Love It link

Yeni nesilden son zamanlarda çıkan bir şarkıyı paylaşacağım. Bu şarkıda çok güzel. İsyankar ve güçlü bir kadın tavrı. Çok beğeniyorum.

Michael J. Fox - Johnny B. Goode link

Bu şarkıyı dinlerken hep heyecanlandığımı ve tkilendiğimi düşünüyorum.

Yukarıda saydıklarım aklıma ilk gelenler ama belirli bir anda başka bir çok şarkıyı sayabilirim.

Dövüş ustası olanlar öfkelenmezler. Kazanma ustası olanlar korkmazlar. Akıllılar dövüşmeden kazanır, cahiller kazanmak için dövüşürler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Nazende sevgilim yadıma düştün. Bu şarkı beni hem hüzünlendirir hem umutlandırır aynı zamanda da duygulandırır. link

0|0
    0|0
  • Birsen Tezer ve Hüsnü Arkan-Hoşgeldin..

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Hozan besir elfida

0|0
    0|0
  • Bryan Adams - Everything I Do I Do It For You

0|0
    0|0
  • Yelawolf-Tennessee Love

0|0