Eskişehir Anadolu Universitesi Ortamı Nasıl ?

Merhaba arkadaslar bu yil universite sinavina giricem.tercih olarakta es - es i istiyorum.oncelikle sormak istedigim sey ortami nasil.ogrenciler aktif mi ? Universitenin sundugu imkanlar sosyal aktivitileler ev yurt fiyatlari ayriyeten universitr disinda sehir yasantisi nasil.cok methediyolar eskisehiri akademik ve sosyal yasanti olarak.anlatilanlara gore tam bana gorr bir sehir.bende cok rahat ve cok aktif bir i san oldugum icin tam bana gorr diye dusundum.ayriyeten sormak istedigim cok onemli bir soru daha var ? BESYO hangi kampuste.oraya gelen ogrenciler sportif acidan iyi mi ? Okulun tesisleri yeterli sayida mi ?

Son olarak Urfa ' dan oraya gidicek biri icin tavsiye edermisiniz.cunku bulundugum sehirde hic bir sosyal aktivite bulunmamakta ben ne kadar cabalasam da bos.Eskisehirde okuyan ve kampusu gezme firsati bulan arkadaslar ozellikle yorumlarinizi bekliyorum.simdiden tesekkurler.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende Eskişehirde okuyorum ama ESOGÜ lüyüm.Hayalim tabiki Anadoluydu.Anadolu'ya gelip de pişman olan görmedim.Ortamı falan çok güzel.Eskişehir zaten öğrenci şehri.Çok imkan var.Benim arkadaşlarım gayet memnun.Ayrıca sportif ve kültürel açıdan da çok gelişmiş.Türkiyedeki bir çok üniversiteye 1000 basar anlayacağın.

0|0
    0|0
  • bak istersen yaz ama ondan sonra açıköğretimlilere sataşma. anadolu üniversitesi mezunu olunca açıköğretim misin örgün müsün karıştırılacak hep. sonra aöflülere suç atma :))

0|0
    0|0
    • Bu sorunun meshur oldugunu biliyorum :) sanirim problem olmaz orgun diyip gecerim tek kelime :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...