Ankara mı İstanbul mu

hangi şehirde yaşarsınız en çok nerelerini seversiniz. hangi mevsimler daha çok seversiniz.

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• istanbul gezmek için güzel bir şehır.yaşamak içinde paran varsa güzel.oyuzden ankarada yaşamak daha kolay.kolay şehir:)

0|0
    0|0
  • Elbette Ankara.

0|0
    0|0
  • Ankara tabiki

1|0
    0|0
  • İstanbul'da yaşıyorum Ankara'yı görmek yaşamak çok isterim özellikle Ankara Üniversitesi civarı çok güzel

0|0
    0|0
  • İstanbul.. Balkonumda boğaza karşı kahvemi yudumlarken aldığım hazzı hiç bir şeye degişmem.

0|0
    0|0
  • varmı bir İstanbul daha <3

0|0
    0|0
  • İzmirrrrrrrrrrrrrrr :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok uzun süre Ankara'da yaşadım. Ve şimdi İstanbul'dayım. Ankara'yı asla sevemedim. Soğuk--mecazi anlamda--gri, boğuk, renksiz, cansız bir şehir. Ama İstanbul çok güzel. Her mevsim.

0|0
    0|0
  • İstanbul da yaşıyorum diyene helal olsun derim bu şehir yaşanmaz oldu bence inanılmaz kalabalık beni boğuyor ama kalabalığı olmasaydı dünyadaki hiç bir yere değişmezdim en sevdiğim yer de sultan ahmed bölgesi

0|0
    0|0
  • hocam nasıl oluyorda İstanbul un yanına Ankara yı yakıştırıyorsun yaw :D

1|0
    0|0
  • Ankara gibisi var mıya o havası o manzaraları trafiği kötü ama boşver :)

0|0
    0|0
    • Geçiçi olarak buradayız zaten 2.şarkda çıktı doğuda yaşayıp ölücem ben olum sen dalga geç:( :D

• manzaralarını sıralarmısın? geldiğimde göreyim.

10 defa gelmişimdir ama istanbulda gördüğüm manzararının 10/1 ni göremedim :)

• Ankara Kalesi,Atakule,Bağlum,Sallanan Köprüsü,Dikmen Vadisi,Harikalar Diyarı,Gölbaşı, daha da var tabi .

• İkisinde de yaşanmaz. Sadece gezilir ve gidilir..

0|0
    0|1
Yükleniyor...