Jules Verne romanları okumak çocukça mı?

yani her yaşta okunur mu sizce ben okuyorum valla.

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• 80 Günde devri alem yanlış hatırlamıyorsam jules verne'indi çocukken okumuştum ama bayağa sürükleyiciydi ha bi de deniz altında 20000 fersah yok muydu.o da süperdi.ben çocukken okudum ama yetişkin birinin de ilgisini çekebilir zaten bu hayatta kaç yaşına gelirsen gel.kendini gereksiz yere kasmayacak içindeki çocuğu öldürmeyeceksin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• macera sonuçta okunabilir.Ben orta 1' e giderken "Balonla beş haftayı" okumuştum güzeldi.Şimdide okunabilir.Fazla ağır olmadığından çocukça olduğu söyleniyor olabilir.

0|0
    0|0
  • İlkokul 4-5 ve ortaokul yıllarım Jules Verne ile geçti. Sanırım okumadığım romanı kalmadı. ama elime geçse tekrar okurum :))))

0|0
    0|0
  • her yasta okunur bence..neden okunmasin..

0|0
    0|0
  • okunur tabi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Jules Verne hayal dünyasının kapılarını aralamıştır.Gelmiş geçmiş en iyi yazarlar arasına ilk üçten girer.

1|1
    0|0
  • yok öyle bi durum istediğini oku çocuk romanı okumak çocukça değil

bi çok dengesiz hötlek sadece görünüş olsun diye best seller ları satıl alır okur bir halt anlamaz. Gereğinde çocuk filminede gidilir çocuk tiyatrosuda izlenir çocuk kitabı da okunur.

0|0
    0|0
  • okunur tabi çok güzel kitaplar onlar

0|0
    0|0
  • back to future filminde dr emmet brown tarafından bahsi geçmiş bi yazarın kitabını okumak çocukça olur mu hiç yaa

0|0
    0|0
  • Okunur reyiz, için rahat olsun

0|0
    0|0
  • dünyanın merkezine yolculuk..döner döner okurum..Jules Verne ile büyüdük..

0|0
    0|0
Yükleniyor...