Dizimag e üye olanınız var mı

dexter için 'miamide tektin alayına yettin' diye yorum yapan ergenler bile üye olmuş :D ben olamıyorum neymiş efendim davetiye sistemi gelmişmiş bir üye beni davet etmeden üye olamazmışım.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• üye olup napacan izle geç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet ben uyeyim aradigim herseyi buluyorum

0|0
    0|0
    • Selam ben de uye olmak istiyorum davetiye kodu yollayabilir misin mesaj kismim acik

• dizimag internet sayfasına üye olanlar bana ulasabilirmi üye olmak istiyorum rica etsem yardımcı olur musunuz?

0|0
    0|0
  • dizimag sayfasına üye olanlar bana ulasabilirmi üye olmak istiyorum rica etsem yardımcı olur musunuz?

0|0
    0|0
  • ben değilim :)

0|0
    0|0
  • facebook üzerinden giriş yapabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ahahahah doğru diyorlar ama :)) Ben çoktandır üye olduğum için her girdiğimde açık. gerçi üyelik adımı şifremi falan hatırlamıyorum da :(

0|0
    0|0
    • şikayet maili attım :D umarım beni de üye yaparlar o kadar dizi izliyorum hiç yorum yapamıyorum ya sinir oldum

• nasıl davet ediliyormuş ben edeyim seni mesaj at.

• o yorumu ben çok beğenmiştim ne var gayet güzel yorum , alla alla.

1|0
    0|0
    • 8 yıllık emegi hiç etmiş asdfvgbh :D aklıma geldikce sinirim bozuluyor gülüyorum ztn dexter cok kötü bitti üstüne de o yorum :(

• ben de olamadım üye. davet edebilmek için 200 bölüm dizi izlemek gerekiyormuş. puan birikecek kodu öyle oluşturcaklar. bence unutalım biz :D

• biri banada kod yollasınnn lutfen ya :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...