Dizimag sitesine nasıl üye olabilirim?

Game of Thrones izleyenler, dizide köpek denilen adamın suratına ne olmuştu tam olarak hatırlayan var mı kafama takıldı yaa? bide dizimag sitesine nasıl üye olabilirim bilen var mı?

Güncellemeler:
pekı tyrion lannisterın oldurmek ısteyen kımdı adı neydıı?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• DAĞ lakaplı insan azmanı abisi onu oyuncağını aldığı için ateşte yüzünü cız bız etmiş.

O yüzden Köpek ya da TAZI olarak anılan bu şahıs ateşten hem korkar hem de nefret eder.

1|0
    0|0
    • tesekkur ederım

• Ben şuan merakla 4. sezonu bekliyorum ayrıca sana dizinin kitabınıda okumanı tavsiye ederim. Şu an serinin Ejderhaların Dansı Kısım 2 olan kitabının ortasındayım ve daha neler neler olacak gör bak :)

• Yanılmıyorsam sör meryn olması gerek.

Erkekler Ne Diyor 12

• Pardon yanlış olmuş saldıran adamın adı; Ser Mandon Moore

1|0
    0|0
  • kitaplarını oku derim,Gregor Clegane yani nam-ı değer dağ lakablı ayıdan bozma insan evladı görünümlü safkan itoğlu it adamım ''tazı'' nın kafasını şömine közlerine bastırıyor.

1|0
    0|0
  • Dizimag dan ben üye olmadan izleyebiliyorum rahatça ama sizin durumunuzu bilemem. Detay kısmındaki soruya gelince abisi Gregor Clegane küçükken namı-diyar tazının suratını közlere batırdı

0|0
    0|0
  • Üye olmadan da seyredebiliyorsun.

0|0
    0|0
    • Site de bir tane aklı başında biri olmaz mı ya?

• o kadar sezon var o bolumu o sahneyı mı arıyım yarım saat sen cevaplamak ıstemeyebılırsın sılah zoru yapmıyoruz yardımcı olmak ısteeyen yazıyo ne kadar sacma dusunuyosun

• Haa saçma düşünen ben oldum :))

Sen syrettiğin dizinin hangi sezon ve hangi bölümünde kimin öldürüldüğünü hatırlamıyorsan zaten hiç seyretme

• Abisi Gregor Clegane küçükken oyuncağıyla oynuyor diye suratını ateşe bastırdı . Bence hiç üye olma kurallara uyduğum halde yorum yapma yetkimi almışlar yöneticileri çok kibirli izle geç .

0|0
    0|0
  • Gir direk üye ol var orda.

0|0
    0|0
  • dizi-mag sayfasına üye olanlar bana ulasabilirmi üye olmak istiyorum rica etsem yardımcı olur musunuz?

0|0
    0|0
  • Dizimag üyeliği mi istiyosun

0|0
    0|0
    • Meraba dizimag icin üyelik kodu istiyo nasıl bulabilirim?

• Ayşe puanım az kaldı yaklaşık 8 tane dağıttım geç kaldın canım biriksin yine ilk sıradasın :)

• Ben kitabını okudum ya. Kitabı dizisinden daha güzel bence.

0|0
    0|0
  • 1-2 bölüm izledım sarmamıstı abisi yapmıştı herhalde...

0|0
    0|0
  • estetikle jenifer love hewitt olmustu sonra kotu yola dusup barlarda calismisti

0|0
    0|0
  • o gerizekalı diziyi izleyenleri

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Üye ol yazısı yok mu orada

0|0
    0|1
Yükleniyor...