Kapat

Yerli yabancı dizi-film önerileriniz nelerdir?

Biraz asosyalim de... İnsanlarla olan ilişkilerimde çok başarılı değilim. İnsanların biribirleriyle olan ilişkilerini gerçeğe yakın şekilde yansıtıp bana örnek olacak taklit ederek veya azar azar yaşayarak işime yarayacak şeyleri bulabileceğim yerli veya yabancı bir dizi veya film önerisi ?

Özetle gerçek hayatta insanlarla olan ilişkilere faydalı olabilecek belgesel bakış açısıyla izleyebileceğim dizi önerileriniz nelerdir ? Neden o dizileri önerirsiniz ?

Yabancı dizilerde Prison Break, Friends, Game of thrones, walking dead, sherlock izledim..

• Chuck
    A seç
  • Friends
    B seç
  • Two and half men
    C seç
  • How i met your mother
    D seç
  • Diğer (ney ?? )
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
İnsanlarla ilişkiler... Rol model, kişilik gelişimi vb
Kendimi şöyle tarif edeyim tip olarak Jake Gyllenhaal'a ve Wentworth Miller'a biraz benziyorum, friendsdeki chandler gibi çekingen utangaç, himymdaki marsall kadar dağınık, prison break Michael Scofield kadar detaycı, twd deki rick kadar bişey bişey, sherlock holmesdaki sherlock kadar deli biriyim.. ama bu anlattığım karakterler kadar popüler bir sosyal statüde olmadığımdan insanlarla ilişkilerim sınırlı kalıyor, daha türkçesi kendi tipimle bu rol modeller para etmiyor, belkide tipten kaybediyo
Teşekkürler önerileriniz için..

0|0
24|19

En İyi Kız Görüşü

• the big bang theory

0|1
    0|0
    • insanlarla olan ilişkilerde örnek alınabilir taklit edilebilir karakterler var mı ?

• tabi ki.. oyuncular farklı tipte bilim adamlarını temsil ediyor. aşkta var bilimde komedide :) sıkıcı değil favori karakterim sheldon :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 23

• Breaking badd ! bitti yıkıldım resmen :(

0|1
    0|0
  • fringe

0|1
    0|0
  • how i meet your mother tam sana göre

0|1
    0|0
    • hangi karakter :) herkes barny diyor ama ben barny gibi olamam çünkü tipim ona uzak bir tip :D

• Black Mirror tavsiye ederim. Teknolojinin insan ilişkilerini nasıl etkilediğini anlatıyor :)

0|1
    0|0
    • o anlatılanı gam of throne veya spartakus izleyince de anlayabiliyor insan sanki :)

• Ahahaha yine de bir bak derim :)

• Supernatural

1|0
    0|0
  • How i met your mother

0|0
    0|0
  • The Walking Dead veya American Horror Story bu iki dizide insanlara güvenip güvenmemeyi gösteriyor iyi seyirler...

0|0
    0|0
  • ingilizce yazmışsın anlmadım eğerizlemediysen dedikoducu kızlar diye yabancı dizi var onu izle

0|0
    0|0
  • how ı met your mother

teen wolf

0|0
    0|0
  • how I met your mother'i izle oradaki barneyi örnek al kendine :D

0|0
    0|0
    • biraz izlemiştim de pek de karizma bir karakter değildi sanki :)

• bence kimseyi örnek alma heleki dizilerdekini kendin olmayı denesen olmuyor mu

• olmuyo :( yapayanlızım olsa da istediğim kişilere ulaşamıyorum ilgisiz kalıyorum asosyalleşiyorum.. tipim Jake Gyllenhaal e benziyor haff depresif soluk yüz versiyonu :D belki de tipten kaybediyorum :) kimse benle ilgilenmiyo böyleyken birazcık sempatik olmaya çalışıyorum o yüzden rol model arayışı içindeyim

• Diğer (ney ? )

0|0
    0|0
  • vampir günlükleri ve the o.c yi izliyorum mükemmel ikiside

0|0
    0|0
  • da vinci's demons gerçekten süper bir dizi

0|0
    0|0
  • Gossip girl izle asosyalliğin geçermi bilmem ama en azından izlerken eğlenirsin :)

1|0
    0|0
  • Vampir günlükleri ve how i met your mother :)

0|0
    0|0
  • bi ara shameless diye diziye sarmıştm komik +18 konusu değişik bir dizi

0|0
    0|0
  • 2 Broke Girls

0|0
    0|0
  • Teen wolf'u oneririm :)

0|0
    0|0
  • game of thrones

0|0
    0|0
    • hali hazırda devam etsem de ordaki kadar ilkel bir rol model sadece yatakta işe yarıyor diye düşünüyorum

• senin o diziden anladığın oysa...yapacak birşey yok

• yok sadece o değil de benim konuyu açma sebebimle bağlantısı bu canım kızma hemen.. yinede teşekkürler ;)

• e) the big bang theory

4 tane çok başarılı arkadaşın komik hayatlarını anlatıyo

0|0
    0|0
    • insanlarla olan ilişkilerde örnek alınabilir taklit edilebilir karakterler var mı ?

• ben izlemeni tavsiye edrim

• Supernatural harika

0|0
    0|0
  • The walking dead

0|0
    0|0
    • ordaki polis rick gibi biriyim zaten bende.. ama ordaki polisin aldatılması olayı beni soğuttu diziyi bıraktım o karıdan nefret ettim dizidende

• bence devam etmelisin tüm bölümlerini izledim şuan yeni bölümlerinin yayınlanmasını bekliyorum evet o sahne itici ama ilerleyen bölümler gerçekten bir harika :D

• ya zaten o rick gibi biriyim ama bu bana pek bişey katmıyor yani bigün dünyı zombiler sararsa anca o zaman :))

• friends i izlediysen 10 yıllık dizi lan yetmedi mi..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• kişilik ve karakter gelişimin için, kesinlikle dexter izlemelisin.gerçekten rol nasıl yapılırmış onda görürsün :D

0|1
    0|0
  • Spartacus e başla fakat seyrettiğin dizilerdeki kahramanlarla kendini özdeşleştirmeyi bırak. Biraz dışarı çık hep evde dizi seyretme.

0|0
    0|0
    • eşleştirme değil yaw işe yarar bişeyler kapma adına ;)

• Bende lanet detaylara çok dikkat ederim ama scofield gibiyim demedim :))

Çık seyrettiğin dizilerin etkisinden :D

• the rebound

0|1
    0|0
  • Vikings '''''''

0|1
    0|0
  • Beyin fırtınası deneyimi için "The Man from The Earth" filmi iyi gelir. Ama fazla inanmaya kalkışmayın, adı üstünde, sonuçta bir film. :)

0|1
    0|0
  • how ı met your mother

0|0
    0|0
  • MAD MEN

DEXTER

BREAKING BAD

FALLING SKIES

BONES

DA VINCI'S DEMONS

0|0
    0|0
  • friends

0|0
    0|0
  • «» : Two and half men

0|0
    0|0
  • Hannibal

Skins

Spartacus

Yerli;

medcezir

0|0
    0|0
  • Sırasıyla

Prison Break

Lost

Spartacus

Supernatural

Smallville

The Walking Dead

Game of Throne

Once Upon a Time

The Vampire Diaries

0|0
    0|0
  • The Mentalist ve Lie to me

sana gidecek diziler bunlardır.

0|0
    0|0
  • Acemi öğrenci avcı öğretmen. istediğin kategoride guzel bir film bir bak ıstersen.

0|0
    0|0
  • How i met your mother izle.Neil Patrick Harris'i örnek al kendine, aynen benim gibi.

0|0
    0|0
    • barny baby nedense pek sarmadı o dizi yaw, ben marshall gibi bir adamım zati

• orda ne yazanı okumadım ama , Vikings izle

0|0
    0|0
    • izledim biraz da çok ağır işlyr gibime geldi. game of thrones kadar akııcı değildi sıktı

• game of thrones zaten mükemmel ötesi bir dizi ya ama yapcak bışe yok onu ızledıkten sonra bunu ızlemıstım, vikingler hep hoşuma gıtmıştır o yuzden bu dızıyıde sevdm baya nse :D bulabıldısen dızını banada oner

• breaking bad. tam senlik

0|0
    0|0
    • evet 1. sezonndayım şuan kimyageri tuttum.. tam onun gibi deprsif tayms yaşıyorum

• lost u izle bak insan ilişkilerine

0|0
    0|0
  • skins izle

0|0
    0|0
  • How i met your mother

0|0
    0|0
Yükleniyor...