İzmir deyince aklınıza ne geliyor?

Evet arkadaşlar soru acık :) İzmir deyince aklınıza ne geliyor ?

Güncellemeler:
İzmir deyince benim aklıma ise kültür geliyor. O kadar göç almasına rağmen kültürünü kaybetmeyen bir şehir. Büyük şehir olmasına rağmen trafik sorunu olmaması geliyor. Kemeraltı geliyor, Alsancak geliyor, Kordon geliyor, Karşıyaka geliyor... Nefes alıpta yaşayabilmek geliyor. Huzur geliyor. Sabah erkenden kalkıp deniz kenarında o mis gibi havayı içine çekerek koşmak geliyor. Boyoz geliyor, gevrek geliyor. Kendine güvenen insanları geliyor. Karşıyakaspor, Göztepespor karşılaşması geliyor...
Hoşgörü, saygı geliyor. Cumhuriyetçilik geliyor, ilk kurşun geliyor. Yardımseverlik geliyor. Ege Üniversitesi geliyor. Daha geliyor da geliyor. Yaz yaz bitiremiyorum. Tam anlamıyla yaşanılacak bir şehir İzmir.

0|0
16|34

En İyi Erkek Görüşü

• Kordon

Alsanccak

Bayraklı

mavişehir

karşıyaka

Bostanlı

bornova

kucuk park

buyuk park

ksk sahil

Güzel insanlar

üçyol

üç kuyular

asansör

boyoz , atom , gevrek sesleri

daha cok var da neyse

aaah ah izmirde yaşamak vardı..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• İzmir Marşı <3

İzmir'in kızları...

0|2
    0|0
  • Gevrek asgdjk

İzmirin kızları...

0|2
    0|0
  • Boyoz ve kızları :)

0|1
    0|0
  • İzmir'in kızları :P

0|2
    0|0
  • hoşgörü ve tahammül geliyor.kimi o hoşgörüyü çekemez altında ezilir çamur atar..izmir incidir boşuna dememişler..o kadar farklılıklarla huzurlu yaşamaları batıyor kimisine ...

0|1
    1|0
  • aşk, sahilde güzel bir kahvaltı ,en güzel hatıralarım, çimlere serılerek denizi seyretmek ve hayallerim geliyorr böle işte :)

0|1
    0|0
  • Atatürk ve Atatürkçü İzmir Halkı geliyor <3

0|3
    2|0
  • Atatürk'e sahip çıkan insanlar

0|3
    2|0
  • İzmirin havası yeterrr..

0|1
    0|0
  • Oyyy memleketim <3<3

Kumru geldi...

0|1
    0|0
  • Pınar Karşıyaka

0|1
    0|0
  • Öve öve bitiremedikleri kızları

0|0
    0|0
  • boyoz

ve 5 milyon

0|1
    0|0
  • çıtır kızlar

0|0
    0|0
  • kumru der susarım

0|0
    0|0
  • Bayoz ve kumru geliyor

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• elbetteki öncelikle insanca yaşayabilme bilinci geliyor. Türkiyenin bir çok şehrinde olduğu gibi yobaz ve geri kafalı bir zihniyetin olmadığı çağdaş Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı cumhuriyetine ve vatanına sahip çıkan bir anlayış geliyor. Kendi şehri diye söylemiyorum. Türkiye'nin 80 tane ili bir yana İzmir'im bir yana...

0|1
    0|0
  • Hayat ve yaşanılacak yer geliyor.

0|1
    0|0
  • Boyoz, gevrek, antalya börekçisi, Hisarönü Söğüşcüsü...

1|1
    0|0
  • kemeralti.. super yer dogdugunda giydigin zibindan oldugunde takilacak pamuga kadar hersey var :P

0|1
    0|0
  • yalan yok ilk kızları aklıma geliyor. sonra güzel havası, sahilin şehrin içinde oluşu gibi. yaşanası bir yer. ha bir de medeni olmaları. ankarada yaşayan biri için bu son söylediğim çok önemli. türkiyenin en geri zihniyetli şehrinde yaşıyorum :(

0|1
    0|0
  • Sadece ve sadece yobaz Kemalistler. Öyle bir algı oluşmuş bende yeminle.

Yoksa güzel şehirdir İzmir tabii.

3|0
    0|1
  • kampüssssss :)))

0|1
    0|0
  • yaşanılacak şehir mi izmir!

valla izmirde yaşayanların çoğu şikayetçi.bari seçimlerde iyi bir partiye oy verinde hizmet görün biraz...yapılmamış yollar,bitmeyen metro inşaatları...vs

istanbul da kalabalık trafiği çekilmez ama hizmet süper...herşey var nerdeyse..25 gün sonra da MARMARAY AÇILACAK.. boşuna dememişler dünya başkentidir istanbul:))))))))))

sen sanırım izmirin farklı bir yerinde oturuyorsun sorunlardan bihabersin!

0|0
    0|0
    • buna rağmen trafik sorunu büyükehirlere göre minimum seviyede. İzmir'in devletten en az yardım alan il olduğunu biliyor musun ?

• bu arada marmaray açıldı ama hala daha trafik berbat :(

• kadın ruhlu, deniz şehri

0|1
    0|0
  • Gavur gelio

1|0
    2|2
  • mini etekli güzel kızlar

1|0
    0|1
  • dokuz eylül üniversitesi ve hukuk fakültesi

0|1
    0|0
  • deniz , kum , güneş :p

0|1
    0|0
  • bağlarında çiçekler açar o geldi:D

0|1
    0|0
  • güzel hatunlar mmmh asdghafshgd :D

0|1
    2|0
  • Kusura bakma ama Doğudan batıya memleketin her yeri güzel. Benim memleketimden kopup gelen Çanakkalede savaşan dedem nolacak kim gelir memleketinden savaşmaya burada yanlış konuşmayalım. Bu saydıklarının hepsi her şehirde var. İzmirden şuan piyasa için baya güzel malzemeler çıkıyor. Bundan dolayı yazık bu memlekete içim sızlar. Ha bide övünüyorlar hayret.

0|0
    0|0
    • Ben diğer şehirlere kötü, çirkin demedim ... Ülkemizin her şehri bir başkadır. Ama İzmir daha bir başkadır ... Birde Eskişehir'e hayranlığım var ...

• Gavurlugu :D

0|0
    0|1
  • kızmasın kimsede kızlar

0|0
    0|0
  • Ege üni yurt okul metro eshot liseliler boyoz simit cay vapur konak

0|0
    0|0
  • izmirin güzel kızları aklıma geliyor :)

0|0
    0|0
  • Gençligim piçligin dogdugu sehir güzel rahat insanı ve güzelim kordon boyu :=)

0|0
    0|0
  • Genel anlamada İzmirin kızları gelir ama izmirin havasıyla kızına güven olmaz.

0|0
    0|0
  • Hayatımdan 2 günü çalan Gaziemir hava teknik okulları.

0|0
    0|0
  • norm ender

0|0
    0|0
  • Güzel kızlar :D

0|0
    0|0
  • Biz ızmirliler üst dudagimizi hareket ettirmeden konuşuyormuşuz

Kibirliyiz lan :-):-):-):-)

0|0
    0|0
  • izmir deyince aklıma bozuk yollar geliyo

araba sürmeyın sakın burda jiple gelin arkadaş

0|0
    0|0
  • maltepe askeri lisesinde hayatımın ırzına geçmişlerdi bir süre o geliyor.. maalesef güzel anılarım yok izmirle ilgili ve sevemedim o şehri bir türlü..

0|0
    0|0
  • İZMİR= ATATÜRK

0|0
    0|0
  • Eski sevgilim ve kordondaki anımız :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3
Yükleniyor...