Kışın gece uyurken çorap giyer misiniz ?

Ben kışın ayaklarım hiç ısınmaz ve gece çorapsız yatamam eski sevgilim bunu duydugunda çok gülmüştü ama yadırganması gereken bir durum değil bence çorapla uyuyan var mı kışın ?

0|0
9|8

En İyi Erkek Görüşü

• Dün gece yattım ben :) Normalde çorapla yatmak iyi değildir kan dolaşımında bilekleri sıktığı için ama spor çorap giyebilirsin :) oy miniş ayakları varmış çorap giyermiş :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Corap ısıtmaz ayaklari

Onlari ısıtmak icin bir cift ayak daha gereklidir.

1|0
    0|0
  • En son 2 ay once cikarmistim çoraplarimi :(

1|0
    0|0
  • Annem izin vermiyor ya :)

1|0
    0|0
    • benimki özellikle giymemi istiyor üşürüm diye gece çok açılıyorum zaten

• evde çorap giydiğimi hatırlamıyorum. giysem sıkıntıdan patlarım herhalde.

1|0
    0|0
    • kışın gece de petekler yandığı halde ayaklarım ısınmıyor benim küçüklükten beri alışkanlık olmuş sanırım çorapla uyumak

• Kışa özel uykuluk çoraplarım var benim.

1|0
    0|0
  • çoraptan pek hazzetmem. çok üşüyorsa anca...

1|0
    0|0
  • ozaman ben bunu aklımda bir köşeye yazdım:D üşüyen bir sevgilim olursa çorap alcam +puan kazanırız:)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Demin giymiştim bir.sure sonra cikardim normalde donardim nerdeyse corapsiz ama şuanda ayagimda siddetli agri var heralde zorumdan sicak basti ayaklarimi

1|0
    0|0
  • Ben varim ayaklar hep soguk ztn :)

1|0
    0|0
  • soruyu ve açıklamayı okurken kendimi gördüm. yaz kış ellerim ayaklarım ve burnum ısınmaz,kansızlık sorunum olmadığı halde:) o yüzden çorapsız yatamam.

1|0
    0|0
    • evet bende gayet kanlı canlıyım ama kışın ayaklarım buz kesiyo :(

• kışın öoraplarla bütünleşiyorum resmen haha

kışın her gece çorapla uyurum

1|0
    0|0
  • yaz kıs çorapsız uyurum

1|0
    0|0
  • hayır hıc yatmadım yatmamda

1|0
    0|0
  • Hayir..

1|0
    0|0
  • çorapsız donarım sanırım

1|0
    0|0
  • Hayor bir kac kere üşendim çıkarmaya sonra gece otomatik olarak çıkıyor nasil bilmiyorum ama sabah kalktığımda çorap olmuyor :D sıkılıyorum herhalde öyle :Dd

1|0
    0|0
    • benimde çoraplar kısaysa dönerken falan çıkıyor heralde daha uzununu giyicem bu gece soğuk :D

• Giyme zaten örtünun altinda vücut ısısı yeterince ısıtıyor. :D

• yok ben ısınamıyorum ayaklarım buz kesiyor valla hele birbirine değince donuyorum :D

Yükleniyor...