İşçi Partisi ve Doğu Perinçek

İşçi Partisi ve Doğu Perinçek hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Doğu Perinçek, 60-70’li yıllarda Maocu, komünist 80’li yıllarda Apocu, 90’lı yıllarda Milliyetçi, 2000’li yıllarda darbeci ve Atatürkçü diyor bir de kendisine. Büyük bir transformasyon. Ben bu kadar döneklikten, bu kadar değişime, metamorfoza uğramış adamların isimlerinin ortalarda dolaşmasına tahammül edemiyorum.

1|1
    0|0
    • 1994'de milliyetçiliğe karşı bir yazı yazmış. ondan 2 sene sonra 180 derece değişti. bende çok sevmem o yüzden. ama işçi partisinin görüşleri iyidir bence

• işte demek istediğim de buydu tam olarak. teşekkür ediyorum

• Kuruluş ideolojisi iyi canım

Erkekler Ne Diyor 6

• Doğu Perinçek'in şu an hakettiği cezzayı çeken birisi olduğunu düşünüyorum.Cevap veren bir üyenin yorumuna da yazdığım gibi işçi partisi ve doğu perinçek'i birbirinden ayırmayı da zaten anlamsız buluyorum.

0|0
    0|0
  • Terör örgütlerinden birtanesi

0|0
    0|0
  • samimi bulmuyorum gerçi ben hiç bir siyasi partiyi ve figürü samimi bulmuyorum doğu bey de bunlardan biri

0|0
    1|0
  • ulusal tv nin sahibi. ergenekona inanıyorsanız en güzel örneği. ne halt olduğu belli olmayan onlarca kitabı olan on numara beş yıldız vatan haini asılası bir adam.

1|0
    1|1
  • maocu- güya ulusalcılar! mağdur edebiyat yapmayı çok iyi becerirler.

0|0
    1|0
  • düşünmeye bile degmez

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sürekli değişen bir adam ki bakın karakter yönünden değişen diyorum gelişim açısından değil o yüzden yolunda yürünelicek bir adam değil

0|0
    0|0
  • Doğu Perinçek'i pek tutmam, ama İşçi Partisi'nin görüşleri iyidir severim ben

0|0
    1|2
    • Partinin değil Başındaki adamın icraatlarına bakacaksın. CHP'nin de ideoloisi iyi ama baştaki herifin ne mal olduğu belli.

• Doğu Perinçek İşçi parrtisinin kurucu genel başkanıdır onu tutmamak Atatürk'ü tutmadan chp'yi sevmek ya da Recep Tayyyip Erdoğan'ı tutmadan AKP'yi Ecevit'i tutmadan DSP'yi sevmek gibi anlamsız bir şeydir.Perinçek dış kaynaklı bir ajan partisi de onun amaçlarına hizmet eden bir araçtır bu arada

• Dediklerini çok duydum, biliyorum. Ama yansıttıkları görüşler hoşuma gidiyor. Yürekten ne olduklarını bilemem tabiki

Yükleniyor...