En sevdiğiniz müzisyen kimdir?

Yerli yabancı fark etmez. Size göre müziği ve şarkıları en iyi olan kimdir ?

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Bir tane sayarsam diğerlerine haksızlık etmiş olurum.

Kronolojik sıraya göre gidersek

Klasik müzik dünyasından Vivaldi, Beethoven, Bach, Hayden,Wagner ve Ralph Vaughan Williams çok beğenerek eserlerini dinlediğim kişiler.

Frank Sinatra, Tony Bennet, Dean Martin moden çağın güzel müziklerine öncü olmuş isimler. Onlara saygım çok büyük.

Michael Jackson, Elton John ve Mariah Carey gibi isimlerin pop müziği sevmem de etkisi önemlidir.

Rock müziği Bon Jovi, Queen, AC/DC ve Bryan Adams ve adını sayamadığım onlarca kişi ve grupla sevdim. Bugün bile hala aynı zevkle dinliyorum.

Metal müzik sevgimi ise Metallica, Megadeath, Guns N'roses başta olmak üzere birçok kıymetli gruba borçluyum.

Yakın zamanımızdan Adele, David Guetta, Armin Van Buuren sevdiğim ve takip ettiğim isimler.

Bir de çok değer verdiğim film müziği yapanlar var. John Williams, Hans Zimmer, Ennio Morricone ve James Horner sıklıkla youtube'da veya mp3lerim arasında çalma listesine atıp uzun süre dinlediğim sanatçılar.

Türkiye'den Barış Manço, Neşet Ertaş, MFÖ ve Müzeyyen Senar hep ilgiyle takip ettiğim özel kişiler.

Adını sayamadım bir çok isim var. Hepsinin kıymeti ve değeri ayrı.

0|0
    0|1
  • bana göre rockun kralı Metallica arkadaş adamlar çok deli sololar yazıyorlar ya.

ya adamlara diyecek kelime bulamıyorum müthiş şarkıları var onlar kadar iyi elektro gitarı konuşturan bir grup olduğunu sanmıyorum diğerlerini kötülemiyorum çok güzel şarkıları olan gruplar var ama Metallica 1 numara Türkiye de de manga en sevdiklerimin arasında .

0|0
    0|0
  • Çok fazla var ve hepsinin tarzı farklı ya da benzer

0|0
    0|0
  • link

Mehter Takımı.

0|1
    0|0
  • Tupac Shakur

0|0
    0|0
  • Verdi: link

0|0
    0|0
  • mustafa ceceli

0|0
    0|0
  • Barış Manço, ne zaman dinlesem içim ferahlıyor..

Mekanı cennet olsun..

0|0
    0|0
  • MFÖ - Bob Marley - Enya - Sagopa Kajmer - Cem Karaca - Teoman - Multitap - Pilli Bebek - Berk Bayındır

0|0
    0|0
  • Yerli Ahmet Kaya , yabancı John Lenon

0|0
    0|0
  • Ruhu Şad Olsun, Her zaman müziğini dinlemekten zevk aldığım ve kişiliği bana örnek olan Kazım KOYUNCU.

0|0
    0|0
  • ccc.Till Lindemann reyizz ccc

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Arto tunçboyacıyan.

0|0
    0|0
  • Ohooo yabancılardab

Lana del

Snooo dogg